Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a korosztál...

Miért van az, hogy a korosztályom nagyobbra tart egy pics@t miért nem tartanak nagyobbra egy normális embert inkább?

Figyelt kérdés
Szóval nem értem azt, hogy a korosztályom miért tartja nagyobbra a s3gg rázogatos pics*kat.Gondolok itt a "menő" lányokra akiknek minden héten új pasija van és csak a pénzre megy. Egy kis Plaza cica akinek minden hónapban a trendhez méltó ruhái vannak. És mutogatja magát az interneten és élőben.Nyaliz meg nyafogva beszél a fiúkkal tiszta pick me girl. Miért nem tartanak nagyobbra pl engem? Nem vagyok stréber de nem is vagyok rossz tanuló. Normális segítőkész vagyok az emberekkel.Van pár ruhám de sose volt márkás ruháim vagy márkás cipőim.Csendes vagyok és kívülről figyelem a dolgokat.Unalmas lennék vagy mi az oka? Pedig én is jófej vagyok de alig szeretnének barátkozni velem az emberek. Mi az oka? :(
2022. szept. 21. 15:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Csendes vagy, kívülről figyeled a dolgokat.

Tehát néző vagy, nem cselekvő. Amivl önmagában nincs gond, de az emberek általában azzal barátkoznak akiket észrevesznek, akik megosztanak infókat ami alapján lehet csatlakozni hozzájuk.

Lehet, hogy van benned és bennem egy halom közös ami alapján jól ellennénk, de ha nem osztod meg, honnan tudnám?


De amúgy keményen ítélkezel, szóval azért annyira nem lehetsz kedves...

2022. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Mert lgetöbbjük leginkább dugni akar egy jót.
2022. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen ez a tini kor. Mindenki feszegeti a határait,keresik önmagukat stb. Ezek a leányzók hamar ki fognak égni. Ez csak egy időszak, mihelyst felnőttök, dolgoztok stb. teljesen más lesz az értékrendetek-Tudod, benő a fejetek lágya.

Fiúk persze élvezik az ilyen lányok társaságát, mindenkinek javarészt imponáló egy “dögös” csaj, akit akár könnyen megkaphat. Később idővel ezek a fiúk is az intelligens,normális nőket fogják hosszútávú kapcsolatra keresni.


Hozzáteszem én is nagyjából olyan voltam amit a többi lányról leírtál, de ezt tényleg csak a “tini kornak” tudom be. Azóta van boldog családom és gyerekem. Szerintem ne keseredj el, de kicsit próbálj meg nyitni, talán akkor kevésbé érzed magadat kevésnek a többiekhez képest. (Bocsi, de ezt szűrtem le abból ahogy írtál)

2022. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó.Nem ítélkezem csak leírtam amit gondolok és engem nem tartanak normálisnak a korosztályom mert nem cigizek meg ilyenek.Amúgy meg az iskolában ezek a lányok se nagy számok csak mindenki oda vén értük h milyen menők majd akkor menő lesz ha tüdőrákban meghal. Akkor meg ki volt a normális de komolyan?


Alapjáraton meg velem is lehet beszélgetni de csak olyan társaságban ami közel áll hozzám.

2022. szept. 21. 15:18
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Én leginkább azt tartom nagyra, hogy ha valaki nem másokkal foglalkozik, nem tesz másokra degradáló megjegyzéseket felszínes észrevételek alapján, hanem kedves, mert ezt tartja természetesnek.


Én azt gondolom, hogy ha valaki éppen az ellenkezőjét teszi, az önmagában jó ok arra kerüljem a társaságát.

2022. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Ez a világ totális értékválságban szenved. A tucat, a selejt amit most istenítenek, míg a valódi, mély értékeket lenézik.

Számomra szimpatikus a meglátásod, szóval, ha gondolod beszélgethetünk. Én is megszenvedem ezt a jelenséget, de még mindig jobb, ha ilyenek vagyunk, mint értéktelenek. Sosem értettem például, hogy miért nagy dicsőség egy lánynak, ha átment rajta a fél suli?!

2022. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5# válaszoló.


Én nem foglalkozok az ilyen emberekkel csak kitettem egy kérdést hogy az én tulajdonságaimmal van baj vagy hogy nem vagyok elég nyitott.

2022. szept. 21. 15:24
 8/27 anonim ***** válasza:
33%

Nem hiszem, hogy a cigitől tartanák őket menőnek. Én is cigiztem, de ettől senki nem volt több vagy kevesebb.

Szerintem kicsit túlgondolod. Nagyon negatív kisugárzásod lehet, ha így nyilvánulsz meg és egyből úgy védekezel, hogy támadsz. Itt csak segíteni próbálunk. Légy pozitív,nyitott, ne degradálj másokat stb..


3-as voltam

2022. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%

Elárulok neked egy titkot: semmivel sem vagy jobb, mint ezek a lányok. Lehet, hogy rázzák a feneküket, meg márkás ruhákban járnak, de téged pedig felemészt a sárga irigység, úgyhogy nem vagy nagyobb jellem, mint ők. Boldogan lennél te is olyan népszerű, menő csaj, mint az általad megvetett lányok, de sajnos nem vagy az, nem ezt dobta a gép, és ezt nem bírod.

Semmi gond amúgy, átérzem, mert én is ilyen voltam pont, mint te. Teljesen emberi, amit érzel. Ha majd pár év múlva kicsit érettebben fogsz te is gondolkozni, és nem másokat fogsz felszínes dolgok miatt egyszerre elítélni és irigyelni, majd téged is jobban fognak szeretni az emberek.

2022. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem foglalkozok az ilyen emberekkel csak kitettem egy kérdést hogy az én tulajdonságaimmal van baj vagy hogy nem vagyok elég nyitott."

Ha én valakivel nem foglalkozom, nem teszek ki hosszú kérdést róla, mert nem érdekel. A kérdésedből kiindulva igen, van veled baj.

2022. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!