Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudjam elfogadni azt a...

Hogy tudjam elfogadni azt a tényt, hogy nekem tilos edzeni?

Figyelt kérdés

Leestem a lépcsőről egy pár hete, és azóta orvosról orvosra járok. Konkrétat senki sem mond, csak azt, hogy tilos megerőltetnem a lábam. Az edzés külön ki is lett hangsúlyozva. Nekem ez nehéz, mivel régen folyton ez miatt voltam lenézve, és azóta komplexusaim vannak ez miatt.

21F



2022. szept. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát, még ha mégis csak edzel, nem várod meg türelemmel, hogy meggyógyuljon a lábad!

Örökre megnyomorodhatsz. Az jobb?

Önmérséklet, akaraterő, intelligencia.

2022. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát gondolom nem azt mondták, hogy soha többé nem szabad edzened, azt a pár hónapot meg valahogy csak kibírod, elvégre a saját egészségedről és a testi épségedről van szó. Addig is próbáld meg lefoglalni magad valami mással, nézz filmet vagy sorozatot, olvass (ha szeretsz), vagy a családoddal tölta egy kis időt ha lehetséges, vagy ha van párod, akkor vele csinálj olyan közös programokat, ami a jelenlegi helyzetben neked is megfelel.

Ilyenkor nehéz az ilyen.

Remélem tudtam segíteni.

2022. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Gyúrjál karra addig! :D
2022. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Biztos nem örökre tiltottak el. Gondolj arra, hogy muszáj tartanod az előíràst az egészséged érdekében.

Ha felépültél majd edzel akkor. Addig is pihenj, és készülj lelkileg arra, hogy fel fogsz épülni.

Esetleg ülve emelhetsz egykezes súlyokat, vagy nyomhatsz fekve, az nem terheli a lábat.

2022. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sajnállak mást sajnos nem tudok mondani de ha ez megnyugtat gyengeizületű vagyok
2022. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Csak a felső testedet edzzed, ülve. Ennyi.
2022. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!