Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki 1 csillagosra...

Ha valaki 1 csillagosra lepontoz google-n, utána miért hiszi azt hogy segítek neki?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha nem vagyok elégedett egy szolgáltatással, pl. egy étteremnek egy csillagot adok akkor oda nem megyek soha többet. Építész vagyok és egyik ügyfelemtől kaptam egy csillagost értékelést akinek a családi házát terveztem. Mikor megvolt minden statikai-villamos-gépészeti és építész terv akkor át akarta variálni az egész házat, mondtam, hogy oké, de az plusz idő és plusz költség, egyiket sem akarta elfogadni. Átadtam a terveket, az építkezés megkezdőtött 1-2 napja, ez a nő meg minden nap hívogat meg emaileket ír, mert mindenféle kérdései vannak. Nem segítek neki. Miután lepontozott rosszindulatból miért segítsek neki?
2022. aug. 25. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy le akart pontozni? Csak azért kérdem, mert nem egyszer tapasztaltam már olyat, hogy ugyan egy csillagot ad, de aztán pozitív értékelést ír. Szóval csak véletlen ad egy csillagot. Magyarul béna. Persze lehet, hogy nálad nem ez a helyzet, én csak kérdezem. Ha direkt lepontozott és aztán segítséget vár, akkor én a helyedben megpróbálnám félretenni az egómat és segítenék neki, nyilván pénzért, tehát ellátnám a munkámat.
2022. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, hogy véletlenül adott egy csillagot.

Ha annyira elégedetlen, akkor nem hiszem, hogy még beszélni, egyezkedni szeretne veled.

Egyébként része a munkádnak az, amikben most segítséget, infót kér? Vagy te már végeztél a feladatoddal?

Szerintem érdemes lenne megbeszélni. Biztosan lesz még konfliktusok ügyfelekkel. Ez mindenhol így van, ahol emberekkel kell foglalkozni. Pláne építkezésnél. Az egyik legstresszesebb ügy. Házasságok, barátságok mennek tönkre építkezések miatt :D

2022. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"és segítenék neki, nyilván pénzért,"


Ennek a hölgynek nem szeretnék dolgozni. A szerződéses munkámnak pedig vége, étdr-be feltöltöttem a terveket, nincs tervezői művezetés, innentől a kivitelező és az építtető dolga a többi. Amúgy megkérdeztem miért adott egy csillagot és megmondta hogy nem tudtam megváltoztatni a terveket ingyen

2022. aug. 25. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Á értem, hát akkor természetesen direkt adta az egy csillagot, így már világos. Nem vagy köteles segíteni neki amúgy, ha kész vagy a feladatoddal, ő kifizette, akkor ez lezárult. Hagyd.
2022. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Akkor én nem a csillag miatt nem segítenék, hanem azért, mert véget ért a feladatom. Más munkáját nem szeretném elvégezni.
2022. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!