Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás?

Figyelt kérdés
A másik, hogy minden második emberen virág van, kutya, meg idézet.. ez az "egyéniség" új kifejezőeszköze?

2022. jún. 17. 05:16
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
50%

Azok mennek oda, akiket máshova nem vesznek föl.


Öö, két gyerekem jár oda. Mindkettőnek 470 feletti pont kellett a bekerüléshez. Több, mint az orvosira.

2022. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
21, ez megint általános, nem mindenkire vonatkozó.
2022. jún. 17. 06:33
 23/35 anonim ***** válasza:
98%
Én azt nem szeretem, mikor valaki meglát valakin/valahol egy mintát, és ő full ugyanazt akarja magára varrni, nagyobb tetoválók az ilyeneket el sem vállalják pont ezért, mert semmi egyedi nincs benne és az más munkája.
2022. jún. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
56%

22, nem.

Ő általánosított, én hoztam kivételt. Nem állítottam, hogy mindenkinek ennyi kell. Ha gond van a szövegértéseddel, zűrös lesz az egyetem.

2022. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
62%

Egy intelligens ember az eszével villant, egy hülye a pacával testén:DDDD


Régen az állatokat billogozták meg, de ez kb ugyanaz ember verzióban...marhacsorda:DDD


Egyszer egy nő nyilatkozta okát...miért? Valami extrémet akartam csinálni, azért!

Miért nem tanult meg inkább főzni, ha már extrémség kell életébe, mert azt nem tudott:DDD


Igazából mélységesen ronda az összes és egészségügyi szempontból is gáz.Lásd azokat a marhákat, akiknek kék a karja végig.Mint ha egy zombi filmből szabadultak volna:DDD

A másik a sáskatestű csaj, egy orbitális pacával combján...autót szereltél cica? :DDD

Ez is csak azt mutatja, hogy az ember mennyire képes hülyét csinálni magából egy életre a többi hülyéért, avagy 1 hülye több ezret csinál:DDD

2022. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
95%

azért jól tervezett tattoo elég ritka van belőle....

Sokan inkább képek alapján csinálják meg... abból van divat

2022. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
49%
Elfogytak az utcai hirdetési felületek.
2022. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sem tetszik a tetoválás, semmilyen formában, semelyik testrészen, de nem ítélem el azokat, akiknek van. Vannak egyébként jól mutató, nonfiguratív tetoválások, nagyon sokan szexinek is találják őket. Emellett nyilván rengeteg ízléstelen minta is van, amikor szentképeket, kereszteket, hatalmas, mindent beborító mintákat varrat valaki magára. Régen valóban a "r@b@nc rendszámot" és az igénytelenséget jelképezte főként a tetkó, de ma már egyáltalán nem így van, nagyon sok embernek van. Én egyszerűen nem foglalkozok vele, mindenkinek a saját dolga mit rakat magára, nem muszáj egyetérteni vele.
2022. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
46%

#21


"Öö, két gyerekem jár oda. Mindkettőnek 470 feletti pont kellett a bekerüléshez. Több, mint az orvosira."


Tényleg??? Na ne hazudozzunk már!

2022. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
42%
Te k.rvaelet, hogy ennyit tudtok foglalkozni azzal, hogy mi van a másik testén de azert benyogitek utána, hogy titeket amúgy nem erdekel xDD ti nem véleményeztek, hanem kb elítélitek és lenézitek azt, aki varrat magára valamit. De miért kell ezzel törődni, hogy mit csinál a másik és hogy mit visel magán?Az első válaszolora visszatérve miért ne varrathat magára egy építkezésen dolgozó cigány pl? (Nem rémlik pontosan hogy hogy volt írva) Ha ennyire nem tetszik ez nektek akkor nem kell nézni, nem kell ezzel törődni és ennyi. Aki akarja megteszi, aki nem az meg nem, nem tudom tényleg mit böki ennyire a szemeteket. A tetkósok is telibe le szarnak titeket, nem érdekli őket hogy rajtatok nincs semmi. Egyébként nekem is van, nem vagyok proli sem aljaréteg meg semmi olyan amit itt összehordtatok, hanem egy átlag életszínvonalú magyar. De olyant is ismerek, aki gazdag, intelligens, pszichológia szakon van egyetemen és több tetkója van mint bárkinek akit ismerek. Az meg hogy a másik magára varratja a hamradik asszony nevét is, mellé egy baszott nagy "family" Feliratot szívekkel meg Jézus Krisztust angyalokkal, na ez is az ő dolga, mert akármennyire is tömeg és visszataszító némelyik ezekből, neki valamiért tetszik és az ő testén van nem az enyémen. Inkább keressetek magatoknak életet, ne másokéval foglalkozzatok ennyire + mások hibáival és dolgaival
2022. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!