Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás?

Figyelt kérdés
A másik, hogy minden második emberen virág van, kutya, meg idézet.. ez az "egyéniség" új kifejezőeszköze?

2022. jún. 17. 05:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Én pontosan ezért tettem le róla, hogy bármit magamra varrassak, mert már az építkezésen izzadó vendégmunkás cigány is varrva van.
2022. jún. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Én nem láton minden második emberen, sőt harmadikon sem.


Mellesleg ugyan olyan art mint ha valaki jól tud rajzolni vagy festeni, az már más kérdés mit rakatsz magadra.


De nem is értem hogy a kérdező meg mindenki rajtam kívül miért vesz levegőt, ez az "egyéniség" új kifejező eszköze?

2022. jún. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Igen, és sokakat elkap a tetováló roham, 25 éves korára már hely sincs rajta, mert szokták mondani, "hogyha csináltatsz egyet, akkor tuti lesz több is mert olyan jó" :D
2022. jún. 17. 05:22
 4/35 A kérdező kommentje:

Én nem magát a tetoválókat és a tetoválást mint művészeti ágat kérdőjelezem meg. Bár a sorminták és a virágok nem túl művésziek.

Hogy jön össze a létfenntartás ezzel a kérdéssel?

2022. jún. 17. 05:25
 5/35 anonim ***** válasza:
29%

"hogyha csináltatsz egyet, akkor tuti lesz több is mert olyan jó"

Szerintem ezt sosem hallottam tetovált emberektől.


De köszi a provokatív hangnemet éd az eredeti kérdést aki minden tetkódba beleköt, nem az ízléstelen sz4rokba.

2022. jún. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Az nem jelent semmit, hogy te pont nem hallottad még.

Nem kell megsértődni, kíváncsiságból raktam fel a kérdést. Látható, hogy a tetováltak melyik rétege van itt kritizálva inkább.

2022. jún. 17. 05:29
 7/35 anonim ***** válasza:
55%

Mitől vagy ilyen keserű? :D

Nem kell hogy valaki a teljes lénye esszenciáját foglalja egy sokat mondó metaforikus rajzba; az emberek többsége csak azt varratja magára ami örömet okoz neki, vagy ami tetszik neki. Az, hogy a virágok vagy az állataik ezek a dolgok, inkább csak mélyen emberi és aranyos.


És gondolom azért elterjedtebb mert manapság már mindenki láthat tetkós embert a neten/médiában, szóval nincs akkora misztéria körülötte.

Anyádék korában még mindenki csak szájról szájra terjedő sztereotipiákat ismert a tetkósokról, amik általában negatívak voltak, manapság meg felmész pl a pinterestre, és fél óra alatt láthatsz többezer különböző, esztétikus tetkót a legkülönfélébb embereken.

Minél jobban eltünik a stigma valami körül, annál inkább jön meg hozzá az emberek kedve.

2022. jún. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Azért vagyok keserű, mert elkeserítő nézni egy tetováló ig oldalát, hogy miket varratnak magukra :D De szerintem a proli tetoválásokon sok ember szórakozik még rajtam kívül.

Oké, ez valamennyire válasz a kérdésemre.

Nekem egyébként régen tetszett, mikor ezt a "lázadást" fejezte ki :D

2022. jún. 17. 05:39
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
Divat. De normális, művészileg is szép, igényesen kivitelezett tetkó mint a fehér holló. Az ember kimegy a strandra és amit ott lát annak 95% vizuális terrorizmus.
2022. jún. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Ez elég találó jelző volt :D Ebből is látszik, hogy nem mindenkinek való.

De persze, én nem rendelkezhetek más teste felett, még véleményezni sem lehet.. kivéve, ha dicséred.

2022. jún. 17. 05:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!