Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett ekkora divat a...

Miért lett ekkora divat a tetoválás?

Figyelt kérdés
A másik, hogy minden második emberen virág van, kutya, meg idézet.. ez az "egyéniség" új kifejezőeszköze?

2022. jún. 17. 05:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
Mivel az emberek nagy része ősember szép ruhában, azaz egyéniségük és értelmük alacsony szintű, így azt eszik (tetoválás), amit a szájukba adnak.
2022. jún. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

Az igazi egyéniség kifejezése ez:

19 éves csajszika mellkasára varratja csávója nevét majd mikor szakitottak át varratta valami nonfiguratív virág ízére,full szét van varrva, még szerencse ,hogy van hely az új pasi nevének :'D

2022. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom kérdező te milyen kaszban mozogsz, de szerintem csak az alja rétegek, prolik körében divat a tetoválás. Pl. értelmiségiek és jobb módúak között, én nem látom hogy túl sokan varratnának. Néhány extrém példát kivéve persze. De azokon is látszik honnan jöttek, azok is lentről kapaszkodtak föl.
2022. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%

- mostanra már egész jól leépültek a tabuk a tetkókkal szemben, nem mondom, hogy nincsenek, de már sokkalta más fogalom egy tetoválás

- elérhető, több tetováló szalon lett, vannak olcsóbb "művészek" is

- megfizethető

- igen, divat: mindenki ÖNKIFEJEZNI akar, amit nem is lehet jobban máshogy, mit totál egyedi helyre (mint mindenki más), tenni egy 1000 felé jelentésű jelet (végtelen, csillagocska, bolygócska, madaracska) és ez lesz az ő kis titka, de persze azóta hogy meg van, csak úgy fog közlekedni, hogy mindenki lássa


na kérdező én értelek, felhígult ez a csoport is, mint minden más

2022. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Én konkrétan pedagógiai karra járok, ahol franc se gondolná, de szinte mindegyiknek van valami együgyű mintája felvarrva.

De nem kasztban mozog az ember szerintem, ez csak általános megfigyelés. Internet, ismerősök, egyetem, videók, ismerősök ismerősei..

2022. jún. 17. 06:04
 16/35 A kérdező kommentje:
14, igen :D Amúgy bírom, hogy szoktak azzal titokzatoskodni, hogy valami rohadt nagy esemény van a tetoválás mögött, amit nem mindenkinek mondanak el. Megmutatják, de rá ne kérdezz.
2022. jún. 17. 06:06
 17/35 anonim ***** válasza:
37%
Hát a pedagógiai kar a legnagyobb fertő. Azok mennek oda, akiket máshova nem vesznek föl. Ne csodálkozz, hogy tele van mindenféle embernek látszó lényekkel. Hányingerkeltő manapság milyen tanárok tanítanak. Azt ezek akarnak béremelést!
2022. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Még ha látnád azt a műveltségi és kommunikációs szintet, amit megugranak :D
2022. jún. 17. 06:22
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
A legjobbak, akik a gyerek nevét meg születési dátumát tetováltatják... Megkérdeztem egy ismerőst, miért. Válasz: mert örök emlék. B+, az élő gyereke nem elég?
2022. jún. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%

16-os meg ők a világ legelvontabb elméi, ha egy kör (vagy éppen egy befejezetlen), vagy a pinterestnek csak a 2. oldaláról van a minta.

s ha rákérdezel, "te úgy sem ertenéd" aztán megy tovább a beszélgetés és rájössz, hogy ennél jobb példát még nem találtál az egybites emberre

2022. jún. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!