Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők menekülnek azoktól,...

A nők menekülnek azoktól, akik átlátnak rajtuk?

Figyelt kérdés
Akik átlátnak a pushup melltartók csalásán, akik átlátnak a smink csalásán, a színezett hajon és festett körmökön túl a nő céljain, sekélyes értékszemléletén, számító, opportunista természetén, hideg, cseppet sem romantikus lelki világán, megundorodnak a nőktől. A nők viszont fejvesztve menekülnek az ilyen emberektől, mint a lopáson kapott rabló, akinek leesett fejéről a maszk.

2022. jún. 14. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, én nem hordom egyiket sem az általad felsoroltak közül, szóval én az idióták és a paranoid nőgyűlölők elől menekülök inkább.
2022. jún. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Valaki biztos.

Én csak nem érteném, miért bánik velem rosszabbul vagy néz le valaki azért, mert sötétbarna helyett fekete most a hajam vagy mert 10 percet a tükör előtt töltöttem, hogy felkenjek egy szolid sminket, esetleg felvettem az egyetlen push-up melltartómat, mert épp az volt a tiszta vagy azt találom kényelmesnek. Elég lapos vagyok vele és nélküle is, annyira nem érdekel.

Nem vagyok sekélyes, számító és opportunista. Van, aki az, de nem minden nő.

Én azok elől menekülök, akik FÉLRE ismernek és az, aki egy 10 perces smink és egy centi lenövés miatt ilyeneket asszociál rólam, az nem érdemli meg a társaságom.

2022. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy a saját fajtátokat (a nőket) sose illetitek kritikával, engem viszont idiótázgatsz?
2022. jún. 14. 00:34
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha egyszerűen idiótán viselkedsz, miért is ne nevezne téged annak a #1-es? :D
2022. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%
A nők mindenki elől menekülnek aki nem gazdag, felszínes, bunkó és idióta.
2022. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
#3 azért a nők bőven kritizálják egymást, de mikor felbukkan egy incel idióta azt jobb csírájában elfojtani
2022. jún. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

A melltartómból, a hajamból, a körmömből és a sminkemből hogy következik az, hogy hideg lelkivilágom opportinusta, számító természetem és sekélyes értékszemléletem van?

Amugy meg a pasik gúnyolják a kismellű és a smink nélküli lányokat. Azzal nincs bajod?

2022. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
De az az avarja őket a legjobban, ha valaki a ruhájukon lát át :)
2022. jún. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
A nők már akkor hazudnak, amikor felkelnek és eltemetik a ráncaikat a tükör előtt...ennyit az őszinteségről;)
2022. jún. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

#3:

Azért vagy idióta, édes fiam, mert fajtának sorolod be a nőket. Szarházi.

2022. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!