Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ezzel még valaki így:örülö...

Van ezzel még valaki így:örülök mások sikerének de bennem van az is hogy én nem értem el semmit és egyfajta irigység és düh van bennem ez miatt,úgy hogy közben meg örülök mások sikerének?

Figyelt kérdés
ismerős,barát,rokon
2022. ápr. 19. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

igen

és ez szép tőled, hogy tudsz örülni mások sikerének

2022. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így vagyok vele. Örülök annak, ha valaki valamit elér, de sajnos nem sokáig és nem nagyon, mert igen hamar eszembe jut, hogy én meg nem vittem semmire. Úgyhogy az ő sikerének örülök, magamat meg utálom közben. Nem könnyű ebben a helyzetben a társadalom által elvárt örvendezést előadni, nem is mindig sikerül.
2022. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HoneyBunny ***** válasza:
Ahh en is nagyon irigy tudok lenni, de en nem is tudok orulni mas oromenek. :( Tudom, hogy ez rossz jellemvonas, nem is vagyok ra buszke. Viszont en mindig gratulalok es erdeklodest mutatok masok sikere irant, mert ezert megsem utalhatom oket es tudom, hogy rossz, ahogy erzek ezzel kapcsolatban.
2022. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!