Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled, hogy...

Történt már veled, hogy nevetés közben belefulladtál a nyáladba, annyira nevettél? 😂😆😆

Figyelt kérdés
Vagy röhögés miatt félrenyelted a vizet és a mentősembernek kellett újraéleszteni. 😆😆 Haha vicces lehet...

2022. ápr. 15. 09:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Egyébként remek szociológiai kutatást lehetne erről az egészről készíteni. Nem magáról a kérdésről, hanem a kommentekkel együtt.

Ez egy kitűnő látlelet a társadalmunkról. Szerintem durva milyen sokan betámadtak. Nem lehetsz jókedvű, vidám, mert azon nyomban betámadnak, elkezdenek sértegetni. A társadalmunk a panaszkodást, siránkozást díjazza, nem véletlenül van az a mondás, hogy sírva vígad a magyar.

A magyar egy depressziós nép. Itt aki depressziós és a hattyú halálát eljátssza, azt díjazzák és jutalmazzák. Bezzeg aki mondjuk mosolyog, vagy próbál pozitív, vagy vicces lenni, azt lehurrogják, de minimum megölik. Mert nem lehet boldognak lenni és mindent el is követnek azért az emberek, hogy NE légy boldog, ezt a kommentek milyensége és stílusa reprezentálja. De a való életben is ez megy.

Félreértés ne essék, ha egy nyavalygós kérdést írok ki, akkor is betámad minimum 1 ember. Az úgynevezett "komoly" emberek, akik betámadtak, nekik meg bicskanyitogató a stílusuk és gyűlölködés elleni detoxikálóba szíveskedjenek elfáradni. Köszönöm..

2022. ápr. 15. 12:33
 22/24 anonim ***** válasza:
51%
En nem vagyok depis, de van ami vicces meg van ami faraszto dedos
2022. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kávéivás közben mondott valaki egy vicceset, amiről nem gondolta, hogy nekem vicces lesz. Nem fulladtam bele, de az orromon jött ki a kávé, amit éppen akkor nyelni akartam.

Kajaevés közben is sikerült összehozni ilyet, sokáig az orrüregemben volt egy kaja darabja, végül sikerült kijuttatni az orromon keresztül. Biztos jó, hogy nem lefele ment, nem tudom, akkor mi lett volna.

2022. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Vicceske!

Ha nevetés közben belefulladtál, akkor most hogy tudod elmesélni?

Reinkarnálódtál csak azért hogy meg tudd kérdezni?

2022. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!