Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled, hogy...

Történt már veled, hogy nevetés közben belefulladtál a nyáladba, annyira nevettél? 😂😆😆

Figyelt kérdés
Vagy röhögés miatt félrenyelted a vizet és a mentősembernek kellett újraéleszteni. 😆😆 Haha vicces lehet...

2022. ápr. 15. 09:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Mégis rácsaptatok a kérdésemre, mint gyöngytyúk a takonyra. Hmmm.... Akkor nem lehet olyan rossz kérdés. 🤔🤔😁😁
2022. ápr. 15. 10:55
 12/24 anonim ***** válasza:

#8 Én egy szóval sem mondtam/ írtam, hogy vicces kérdések vannak a humor kategóriába...

Ott a leselejtezett, egy bizonyos színvonalat sem elért, trollkodásnak szánt, de végül bejelentett kérdéseket találod többnyire.🤷‍♂️

2022. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Legalább nem a tízezredik panaszkodós jaj öngyilkos leszek típusú önsajnáltatós kérdést írtam ki. Az sokkal szánalmasabb szerintem... 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
2022. ápr. 15. 10:57
 14/24 A kérdező kommentje:

Nekem meg a panaszkodós, nyavalygós kérdésekből van elegem. Hogy jajj de rossz nekem és mindenki sajnálja szegény kérdezőt.

Lehet szar a humorom, de legalább próbálok pozitív hangulatot csinálni és nem nyafogok 0-24-ben..

2022. ápr. 15. 11:01
 15/24 A kérdező kommentje:
A panaszkodós jaj öngyilkos leszek típusú energiavámpír kérdések, vagy a beteg perverz szexes-kérdések szerintem bőven rosszabbak, mint ez a kérdésem.
2022. ápr. 15. 11:05
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Kerdezo, ha te csak annyit latsz azokbol a kerdesekbol hogy valaki ongyilkos lesz hogy sajnaltatni akarja magat, akkor asd el magad es tajekozodj, majd utana bujj ki.


Valami full ontelt, onzo, 0 empatikus atlag ember lehetsz ezek szerint aki azt hiszi magarol akkora vicces hogy a fel vilag rohog rajta azt mar varja hogy mikor hivjak be hogy sajat show-ja legyen.


Ha nem tetszenek azok a kerdesek, ne olvasd el.


Egyaltalan egy ilyen hozzaallassal te minek maszkalsz a mentalis egeszseg kategoriaban? Csak fikazi azokat akiknek van problemajuk es nem tudjak a megoldast?


Huzz mar le innen.

2022. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én csak reagáltam azokra, akik ekézték a kérdésemet és belémálltak. Ha ők kritizálhatnak, akkor én is elmondhatom a véleményemet.

Nekem az állandó depressziós öngyilkos kérdésekből van elegem, hogy jajj de rossz nekem, jajj-jajj, nekem van a világ legnagyobb problémája blabla...

Holott ez nyilván nem igaz. Sajnáljon mindenki jajj.. Na EZ az igazán szánalmas, nem az én kérdésem..

2022. ápr. 15. 11:12
 18/24 A kérdező kommentje:

Az összes kommentelőnek szól a válaszom:


Lehet mondani, hogy szar a humorom, de én legalább próbálok pozitív hangulatot teremteni az oldalon, nem az ezredik panaszláda kérdést írom ki, mint egyesek...

Nem kell a kripta hangulat. Arra ott van a temető. 🤷‍♂️

2022. ápr. 15. 11:15
 19/24 A kérdező kommentje:

Nyilván tudnék én is ezer dolog miatt panaszkodni, nem látom be miért baj az, ha néha-néha bedobok egy vidámabb hangvételű kérdést.

Itt volt a Covid, most a szomszédban a háború, egy kis vidámság kellene most szerintem sok embernek, de az nem segít, ha itt is csak a panaszkodós kérdések jönnek szembe.

Lehet mondani azt, hogy a bohócnak a cirkuszban van a helye, de akkor a lelki beteg embernek pedig egy szakembernél.

2022. ápr. 15. 11:30
 20/24 anonim ***** válasza:
Neha irigylem az ilyen egyszeru embereket 😀
2022. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!