Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fő, vagy mellékszereplője...

Fő, vagy mellékszereplője vagy az életednek? A saját életedet éled? A helyeden vagy? 🤔

Figyelt kérdés

Van olyan, amikor valaki teljes szereptévesztésben van az élettel kapcsolatban? Hogy nem a helyén van. Nem ott és nem akkor van valahol, amikor kellene.

Nem azt dolgozik, amit szeret. Rossz helyen él, nem azt teszi, ami neki elrendeltetett, ami a nagykönyvben meg van írva neki.



2022. ápr. 10. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mellék, nem vagyok a helyemen, azt se tudom hogy hol a helyem.
2022. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Saját életednek nem lehetsz mellékszereplője :D akármi van ez az élet arról szól ami van és ez van a főszerepben. Ha nem azt csinálod amit szeretnél attól nem leszel mellékszerplő, hanem erről szól ez a film, egy olyan valakiről aki küszködik ilyenekkel.
2022. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi
2022. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a főszereplő vagyok benne, de nem vagyok a helyemen soha nem is voltam :d csak kavargok az életben. A sajátomat élem...bár egyre szarabb.
2022. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ez tényleg elég költői, elvont megfogalmazás, de talán az lehet ilyesmi, amikor annyira alárendelődő, megfelelési kényszeres vagy, hogy más véleménye, igényei mindig fontosabbak, mint a tieid, a döntéseid úgy hozod meg, hogy másoknak (többnyire nem random, ismeretlen embereknek, hanem a szeretteidnek, családodnak, párodnak) legyen jó elsősorban és nem saját magadnak.

"Társfüggő az, aki előtt az utolsó pillanatban valaki más élete pereg."

2022. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg abban se vagyok biztos, hogy van életem :)
2022. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván technikailag fő, de elég gyakran melléknek érzem magam. Gyakran nem figyelnek rám, kevés embernek számítok, itthon az én véleményem, igényeim kevésbé fontosnak vannak megítélve, mint a többieké. Illetve azt érzem, hogy nagy csalódást okozhattam a szüleimnek, mert nem ezt várták volna tőlem, mikor kisebb voltam. Igaz, akkor azt gondolták, hogy sose leszek egészséges, majd kb rendbe jöttem, majdnem osztályelső voltam, gimiben visszaestem 4-es átlagra, majd az egyetemet félbehagytam, magányos otthonülő lettem, majd sima vendéglátóipari munkás. Nem tettem olyan dolgokat nagyon, amivel szégyent hozhattam volna rájuk meg nem is akkora nagy emberek, de azt érzem, hogy 2 nagytesóm közül az egyik nagyon okos, szorgalmas, produktív a másik meg lusta, de jól keres a munkájával, apám mása, ezért szereti, kisebb testvérem meg jól teljesít az iskolájában és legalább szakmája lesz, míg én kb sehol se tartok, úgy kell felvakarnom magam egy rendes szintre, mint a letapadt tojást a serpenyőről. Ez elég depresszív, de egy szükséges folyamat. És nem kerülhetem meg, muszáj változnom, fejlődnöm, döntéseket hoznom és kiállnom magamért, csak sajnos nem vagyok túl jó ebben.
2022. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Főszereplője és a helyemen vagyok - ami nem azt jelenti, hogy nincsenek komoly küzdelmeim. Csak éppen felveszem a kesztyűt.
2022. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellékszereplő vagyok, nem élem az életemet, nem vagyok a helyemen.
2022. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Statiszta vagyok benne. Nem egy hálás szerep.


De még mindig jobban jártam mint a volt munkatársam, aki a saját életében leginkább kaszkadőrként volt jelen. Ivott...

2022. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!