Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tört már rád röhögés totál...

Tört már rád röhögés totál indokolatlan helyen, helyzetekben? 😆 Templomban, vagy temetés közben mondjuk, esetleg záróvizsgán.

Figyelt kérdés
Mennyire volt kínos, az ember ilyenkor mit tud csinálni?

2022. márc. 27. 15:49
1 2 3
 11/23 Metionin ***** válasza:
100%
Templomban sokszor megvolt az inger. Rengeteget énekeltünk templomokban kórussal és volt sok olyan emberke vagy helyzet, amin lehetett volna röhögni de pont amiatt, hogy rengeteget jártunk ilyen helyekre, megtanultuk a pókerarcot már kisiskolás korunkban.
2022. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk a tanár óra közben elpukizza magát.. 🙄🙄
2022. márc. 27. 16:06
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem minden embernek nevetéssel kellene kezdenie a napot és akkor ez egy sokkal boldogabb világ lenne. 😊
2022. márc. 27. 16:11
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy elnézem, te már beszedtél valami bogyót...
2022. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Pukcsi
2022. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
96%

17 éves voltam, mikor mamámat temették. Amikor elindult az autó a megásott sírhely felé (teli koszorúkkal, plusz ugye a koporsó), akkor az agyam orvul feltette a kérdést, hogy mi lenne, ha a sofőrnek görcsöt kapna a lába, nyomna egy kövér gázt és kicsúszna az autóból minden... Nem sok híja volt, hogy elnevessem magam, de szerencsére sikerült megállnom.


Szerintem ez a gyásznak egy formája volt, vagy nem tudom. Tuti van erre valami pszichológiai magyarázat.

2022. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A tinedzserkorom ebben a horrorban telt. Sulyosbitotta, hogy a tobbiek kozt is voltak ilyenek, es ha lattuk a masik vallat razkodni, kesz, vege volt.

Kinottem, de igen, a ferjemmel, mikor az Alzheimeres anyukaja boduletes dolgot mondott a korhazban, gorcsben tekeregtunk. Nagyreszt azert, mert annyira szerettunk volna komolyak maradni. Azota anyosom annyi abszurdot mondott, hogy meg sem rezdul az arcunk.

De kimerultsegtol, rossz idegallapottol is tud ilyen lenni, es szinte hajszal valasztja el a zokogastol.

2022. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfelekkel dolgozom és volt már párszor olyan helyzet, hogy kezelhetetlen röhögőgörcs jött rám. Pl mikor véletlenül megijesztettem az ügyfelet és ijedtében elugrott, vagy keresztet vetett. Sajnálom, de akkor is vicces volt.

Még hazafelé menet is felnyeritettem, mikor eszembe jutott, gondolom hülyének néztek akik szembe jöttek és látták, hogy röhögök a világba a,semmin, egyedül..

Suliban is fordult elő. Dolgozatírás közben, a síri csendben eszembe jutott valami hülyeség. ..egy ideig próbáltam a vihogást köhögésnek álcázni, amitől aztán végképp elszabadult a pokol, aztán kizavartak.

2022. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Repulovel utaztunk a Liszt Feri hegyerol kulfoldre, a legiutas-kisero a biztonsagi utasitasokat demonstralta, hogy mit kell tenni veszhelyzet eseten. Oxigenmaszk stb.



Megszolalt hatulrol valaki: "akko' ma' ugyis baszhatjuk!"



37F incel

2022. márc. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy elég emlékezetes ilyen esetem. Nem is tudom, mi jutott akkor az eszembe, valószínűleg vmi poén, amit aznap hallottam... 12 éves lehettem, órán mesélt nekünk egy tanár arról az esetről, amikor egy dél-amerikai focicsapat repülővel utazott, kényszerleszállást kellett végrehajtaniuk vmi kihalt helyen, és egymást kellett elkezdeni megenniük a túlélésért. Hát rám ekkor jött a vihogógörcs... tudtam vmennyire tartani magam, tehát nem hangosan csináltam, de közben pörgött az agyam azon, hogy hogy ne vegye észre a tanár... hogy ne higgye azt, hogy akkora paraszt vagyok, hogy egy ilyen borzalmas dolgon röhögök. Kitaláltam, hogy úgy teszek, mintha aludnék, lehajtottam a fejem a padra a két karomra... erre a tanár azt hitte, rosszul vagyok, és le akart küldeni az orvosiba... még jó, hogy így tudtam neki inteni, hogy jól vagyok...
2022. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!