Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted menjenek-e aktivistá...

Szerinted menjenek-e aktivisták az Ukrán határhoz a nők és férfiak megkülönböztetése miatt, az egyenjogúság miatt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a 18-60 év közötti férfiak nem hagyhatják el az országot.

2022. febr. 26. 16:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek csak! Legalább helyrerázzák a meszet az agyatokban!
2022. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire megkülönböztetés ellenes vagy, akkor állj be te is harcolni. Nem igazságos, hogy csak azért, mert te magyarnak születtél, megúszod a sorozást.
2022. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy haboru kapcsan egy degeneralt gusztustalan trolltol is azt varom, kussoljon.
2022. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szeretnék tételesen, egyesével válaszolni mindenkinek


#1 kérlek próbáld értelmezni az általam használt "menjenek-e" és az általad írt "menjetek" közötti különbséget. Nem magyarok esetén még elfogadó vagyok, de sajnos úgy gondolom, hogy te szándékosan értetted félre a kérdésem, és csak hangulatot akarsz kelteni a válaszoddal (nem mellesleg sikerrel)


#2 "kisfiam" és az ehhez hasonló lealacsonyítást kifejező részek nem elfogadhatóak, nem is a kérdésre válaszolsz, semmi értelme nem volt írnod


#3 "ha ennyire megkülönböztetés ellenes vagy"... Gondolom az első válasz vitt félre téged is. Azonban a kérdésben nem a "menjünk-e" szerepelt, hanem a "menjenek-e". Innentől kezdve teljesen másra válaszolsz, mint ami a kérdés volt. Igazán sajnálom.


#4 "ostoba kérdések" szintén egy választ nélkülöző írás. Bár tudnám, hogy minek született.


#5 azt várod a trolloktól hogy kussoljanak. Örülök neki, én is igy vagyok ezzel. Nem is értem, hogy akkor miért ragadtál mégis billentyűzetet. Mert te sem válaszoltál a kérdésre, csak trágárul trollkodsz.


Összességében egyetlen választ sem kaptam :( mi van veletek? Szövegértést elvette Putyin? Vagy annyira szélsőséges érzelmi állapotban vagytok, hogy elsiklotok lényeges apróságokon?

2022. febr. 27. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A haborus allapotok mindig rendkivuliek, ugye. Nem "illik" ilyenkor tuntetni. A "celkozonseg" eppen massal van elfoglalva... Valoszinuleg nem tul sikeres tuntetes lenne.

A ferfiak, akik a hazajukert harcolnak, menedekbe kuldik a noket es a gyerekeket alapbol is.

Ha pedig valaki meg akarja uszni a haborut, az ugy is lelep vagy bujkal vhol, hiaba van megtiltva, h elhagyja az orszagot.


Melyik erdekesebb a szamodra, ha a nok sem johetnek el, vagy a ferfiakra sem vonatkozik a tilalom?

2022. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen a férfiakat is engedni kellene. Ez így lenne fair!


Az meg, hogy ott tüntetgetnének, az kb fing lenne a porban a háborúhoz képest. De ettől függetlenül lehetne az egyenjogúságért küzdeni ott, ahol arra valóban szükség lenne! Sőt, leginkább ott kéne.

2022. febr. 27. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Menjél, csináld!


Te is ilyen bátor gyerek lehetsz, nyilván ha nálunk háború lenne, elsők közt lépnél le.

2022. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vennék részt egy olyan vérontásban, amit rám erőltetnek. Magyarnak gondolom magam, de nem minden áron. És valóban, van aki 5-10-15-20 éve lelépett, amikor még nem volt háború. Hozzájuk képest semmilyen lelkiismeretfurdalásom sem lenne. Aki meg feláldozza magát... Nos hozzájuk képest sem érzem magam kevesebbnek. Aki esetleg marad, és szerencsés, és nem lövik le a ruszkik, nos ők a hazafiak? Hagyjuk már...


Ellenben ez is jó terelés, és a második bekezdésnek nincs köze a kérdésemhez. Az elsőnek meg szövegértelmezési problémája van.


Köszi

2022. febr. 28. 17:08
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ho-ho-ho-hóó! Önélzetes a kis latol!
2022. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Háborúban az egyenlőtlenség ellen tüntetni olyan, mintha megerőszakolnának és azzal lennél elfoglalva, hogy a stílisszabályokat sértően felemás zokniban van az erőszakoló.

Szerintem ne menjenek, ha nem tudnak segíteni azoknak, akiknek reálisan lehetne.

2022. márc. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!