Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek az egyszerű számolásokat az anyagiakkal?

Figyelt kérdés

Bármilyen egyszerű számítást mutatok föl egyből jönnek azzal, hogy hülyeség, meg ilyen nincs, meg lehetetlen stb stb, közben meg ott a számítás, nem értem mivel lehet cáfolni összeadásokat meg szorzásokat???


egyik ismerősöm napi 1-2 doboz cigit szív el. Rengeteg. Ez napi 1000Ft.

Azt mondtam neki, hogy ha 10 évig MINDEN NAP azt az 1000Ftot elrakod egy cipősdobozba, akkro a 10. év utolsó napján 3.650.000Ft lesz a dobozban. Ezzel segítek neki előrejutni az életben. De nem, mert ez fszság, nem lehet "meggazdagodni" magyar fizetéssel, bla bla bla meg a többi idióta hülyeség. Persze, hogy nem lehet, ha minden pénzét elszórja állandóan. A hónap végére lenullázódik.


365*1000Ft = 365.000Ft évente. ilyen egyszerű, ez MATEK. érdekes nekem jól megy az élet, nem nélkülözök, bármikor vehetek kaviárt is a szendvicsembe mégsincs programozói fizetésem :D miért van az, hogy az egyszerű matek nekem bejön, de másnak nem???


2022. febr. 18. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Jól gondolkodol, igazad van, te kövesd ezt a módszert. A többi csak vinnyogni tud, hogy nem segíti őt az állam, de ha lát egy munkanélkülit, akkor abba is belerúg, hogy "Mennyéé dóóógozni!", Ketyós néppel nem tudsz előrejutni.
2022. febr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Viszont ha te 10 évig lemndod az internetet, vagy nem eszel a mekiben, vagy nem iszol dobogós üdítőt, vagy nem mész el nyaralni évente...akkor te is gazdagabb leszel."


hátőő az internetre szükségem van, nem mondhatom le. Ez sajnos "kötelező"" kiadás, munkám miatt is kell. Nem eszem a mekiben, nem iszom dobozos üdítőt. Nyaralni meg a szüleim nyaralójába megyünk balatonra.

Nem szóltam bele, ő nyafogott nekem, hogy mennyire nincsen pénze és jajj így jajj úgy. Meg persze mindenért is a másik a hibás. Elcseszi az életét? más a hibás. Rossz a fizetése, meg b*szik dolgozni? állam a hibás, nyílván :D szerintem meg ez a röhejes ;)

2022. febr. 19. 09:21
 13/13 anonim ***** válasza:

Na, én szó szerint ugyanígy jártam..

Mondtam valakinek, hogy ha nem bagózna, mennyi pénze megmaradna.

Erre ő: azt nem lehet úgy számolni, mert akkor elmenne másra..

2023. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!