Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy sok ember...

Miért van hogy sok ember hirtelen 180 fokos fordulatot tud tenni a másikkal szemben miután már megszűnt az érdek? Sok ilyen alak létezik?

Figyelt kérdés
2022. febr. 12. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Most erre milyen választ szeretnél? Veled valaki megcsinálta, és most itt puffogsz a gyakorin? :D BIztos akadnak ilyne szituációk és ennyi...
2022. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad megbízni senkiben. Nagyon, nagyon sokszor tapasztaltam, hogy az emberek többsége napraforgó, sajnos. Inkább egyedül vagyok, őszintén, mintsem patkányok közelében, hazugságban!
2022. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

A kedvesség is energiába kerül, és miután megszűnt az érdek, feleslegesnek tartja fenntartani azt, így felszabadul az igazi énje (és nem pazarol -szerinte- fölös energiát arra, hogy kedves legyen). Nem csak érdekember létezik, de kétségkívül megsokszorozódtak.

Tényleg sok ilyen ember van, ezért is válogatom meg igazán, hogy kit engedek magamhoz közöl, koppantam már párszor sajnos..

2022. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem az embert, hanem az érdekeket nézik a másikban.
2022. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!