Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek félni hogy valami...

Kezdek félni hogy valami komolyba bele keveredek, lerázzam a haveromat valahogy? De hogy?

Figyelt kérdés

Nem kell engem sem félteni ha baj keverésről van szó, de ez egy kicsit durvább helyzet és nem tudom mit csináljak.


Régen már majdnem lecsuktak mert haverommal árultuk/használtunk drogokat 2 alkalom is volt ilyen. Aztán sok idő múlva megint bele keveredtem ebbe az egészbe (nem volt nehéz, mert az összes haverom drogozik), eddig elvoltak a sima fűvel, de gyorsan kiderült MEGINT hogy többről van szó.


A lényeg annyi hogy megkértek engem hogy menjek el fuvarosnak 100db extasy tablettáért úgy hogy ők is jönnek velem, először igent mondtam, de valamiért rosszat érzek ezzel az egésszel kapcsolatban.


Ismeretlen emberekhez mennénk érte, nem tudom milyen pontosan az anyag, és attól is félek hogy átb.nak...vagy út közben történik valami mivel 200 km-ert kéne vezetnem természetesen beállva. A verekedéstől meg ilyesmitől nem félek mivel meg tudom védeni magam (tudom hogy attól még ez is kockázat).


Egyszóval én ebben az egészben nem akarok részt venni, de olyanok a haverjaim hogy ha én nem akarom csinálni, akkor fogják magukat és eljönnek értem és elvisznek, persze megverhetném őket...de ilyen 10-15 éves barátságokról van szó, nem szoktunk egymással k..szni.


A kérdés tehát az hogy hogyan rázzam le őket hogy ne legyen baj?


Én 29 a többi haverom is pont ugyan ennyi idős 1-2 év diferenciával.


2022. jan. 13. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

“200 km-t kellene vezetnem beállva”

Már csak ezért megérdemelnéd a börtönt. De amúgy ki kényszerít, hogy be legyél állva? Neked nem kell ám elszívnod/beszedned a terméket, amivel kereskedsz. Vadbarom

2022. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%
1-es vagyok ismét. Ha balesetet okozol beállva és ez kiderül, akkor a temetéseden a családod előtt fogom a hulládat torkon szarni.
2022. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor akarsz változtatni az életeden ha nem most? Minden egyes nap egy elveszett nap. Lépj ki ebből a környezetből, költözz el, keress munkát szállással. Lehet, hogy kezdetben unalmas lesz az életed, de ez még mindig jobb mint konfliktusba keveredni a joggal és a renddel. Gondold át míg nem késő.
2022. jan. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!