Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről a cikkről?

Mi a véleményed erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 13. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

csak beleolvastam a cikkbe

Lehet egyrészt kamu

Másrészt meg hát hogy is mondjam "Bárcás .....".

Legalább ő felvállalta, remélem ha lenne kapcsolata akkor ott is. Jobb mintha titkolná.

2022. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Akinek van ehhez gyomra, csinálhatja. Nekem nem biztos hogy menne.
2022. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát végül is jól teszi a csajszi. Ha valaki képes erre, akkor kösse össze a kellemest a hasznossal. Ő tudja mit csinál, én nem fogok senkit elítélni amiatt, mert prostitált. Az ő élete.
2022. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Semmi különös, ez is lehet egy perspektíva. Az, hogy valaki egy ilyen helyzetben szégyelli az orgazmusát, szerintem nem kéne, hogy így legyen, szóval nem stigmatizálnám annyira a prostitúciót, amennyire a társadalom teszi, felőlem mindenki azt csinál, amit akar. Magát a melót nem vállalnám, de aki másképp dönt, annak szíve joga.
2022. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 20:01


"ilyen helyzetben szégyelli az orgazmusát"


Nállam is ez verte ki a biztositékot..Mégis mit kellene ezen szégyelnie? Nemhogy örülnének a nők hogy ez mellet még pénzt is kapnak érte.Bezzeg a férfiaknak nem fizetnek a szexért,soha nem is fognak..

2022. jan. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!