Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberre vagy viselkedés...

Milyen emberre vagy viselkedésre, megnyilvánulásra mondják azt, hogy racionális?

Figyelt kérdés
Általánosságban el tudom képzelni, de nem ez érdekel, hanem a ti életetekben vagy bizonyos tetteitek vagy kijelentéseitek kapcsán ti ezt gondoljátok magatokról vagy más emberektől érkezett olyan visszajelzés, hog racionálisak vagytok. Szóval konkrétumok érdekelnek. Nekem már többször mondták, én meg mindig meglepődtem, nem gondoltam volna magamról.

2021. dec. 30. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Olyan emberekről,akik nem csak dumálni tudnak,hanem cselekedni is.

Nem beszélnek marhaságokat.

Jól és gyorsan átlátnak, megoldanak olyan helyzeteket,ahol a többség csak kamillázik vagy kifogásokat gyárt,hogy hogyan nem lehet megoldani.

2021. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Racionális = ésszerű.

Vagyis nem ragadják el az érzelmei, akár vásárlásról, akár más döntési helyzetről van szó.

2021. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Földhözragadt. A tudományos, megmagyarázható, logikus dolgokat részesíti előnyben.
2021. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy következetes és tervezve hoz döntéseket tények alapján. Nem képzeletbeli lényekhez nyavalyog vagy felül az érzelmi hullámvasútra, aztán kiköt valahol, ahova a hülye feje viszi
2021. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az agyára hallgat nem a "szívére".
2022. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban az agyára hallgat nem a "szívére".
2022. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!