Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem felejtik el a...

A nők miért nem felejtik el a műkörmöt? Senkinek nem állt jól soha. Szakállas pasas is kritizálhat nem?

Figyelt kérdés

Bosszantó hogy a nőknek milyen kikötéseik vannak felénk, néhány férfi meg némán eleget tesz nekik, max egy kis borosta de az is pár napostól nem lehet nagyobb. Meg mi az hogy valakinek nem áll jól egy kisebb szakáll, oké nem esztétikus és nincs is kulturális jelentősége hogy annak lennie kell mindenkin, akin nő, viszont én jobban szeretem magam vele, megnézik, felfigyelnek rá.


Én elhányom magam ha kortól függetlenül egy nőnek műkörme van, gusztustalan, igénytelen, ráadásul érintkezik az elkészítés alatt álló étellel is, amiből enne a franc.

Reszelje lefelé minden nő a saját körmét, és azt fesse, annyi szokást, csinosítást átvettek a prostituáltaktól hogy már az sok.


2021. okt. 15. 21:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha nem törődnél azokkal a nőkkel, akiknek műkörmük van? Nekem se tetszik a szakáll, a hosszú haj, szőrös mellkas, kigyúrt test. Tudod mit csinálok az olyan férfiakkal, akikre mind ezek jellemzők? Nem jövök velük össze. Keresek olyat, aki megfelel az elvárásaimnak és nem undorítózom le csak mert nekem nem tetszik.

Ez egy annyira önelégült hozzáállás. "Senkinek nem állt jól soha". Szerinted senkinek. Csakhogy a világ nem körülötted forog.

2021. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan már. Szidod a műkörmöt mert igénytelen, aztán még olyan rühedék retek nőkkel összejöttök hogy a hajam tépem. Az nem zavar hogy a 150 kilós donnatonna seggszaga a hajadba eszi magát, vagy ha állandó vendég vagy a nemibeteg gondozóban....

(Nem, nekem sincs műkörmöm mert fizikai melós vagyok, de szoktam néha lakkozni)

2021. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!