Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem felejtik el a...

A nők miért nem felejtik el a műkörmöt? Senkinek nem állt jól soha. Szakállas pasas is kritizálhat nem?

Figyelt kérdés

Bosszantó hogy a nőknek milyen kikötéseik vannak felénk, néhány férfi meg némán eleget tesz nekik, max egy kis borosta de az is pár napostól nem lehet nagyobb. Meg mi az hogy valakinek nem áll jól egy kisebb szakáll, oké nem esztétikus és nincs is kulturális jelentősége hogy annak lennie kell mindenkin, akin nő, viszont én jobban szeretem magam vele, megnézik, felfigyelnek rá.


Én elhányom magam ha kortól függetlenül egy nőnek műkörme van, gusztustalan, igénytelen, ráadásul érintkezik az elkészítés alatt álló étellel is, amiből enne a franc.

Reszelje lefelé minden nő a saját körmét, és azt fesse, annyi szokást, csinosítást átvettek a prostituáltaktól hogy már az sok.


2021. okt. 15. 21:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nekem azzal van bajom hogy nekik több mindenbe "lehetne" beleszólásuk, a másik meg csöndben csinálja amit mondanak neki.

Ismeretlenül egy kolléganő miért mondja ki hogy nem áll jól senkinek sem a szakáll, vágjátok le. Az ilyennek ha nem munkahelyen lennénk, megmondtam volna hogy ha kezébe meri venni a hajsütőt, sminket, eltöröm a kezét.

2021. okt. 15. 22:41
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom szűz vagy.

Túl sok frusztráció ez egy embernek, amit cipelsz.

2021. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%

Én sosem értettem, hogy miért divat körmöt növeszteni.

Talán azért, mert ez jelképezi a törékenységet és lehet miatta kényeskedni? A funkcionalitása vesztett csökevényes T-rex kezek nagyon menőn néznek ki?

2021. okt. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"ha kezébe meri venni a hajsütőt, sminket, eltöröm a kezét."

Agresszív kismalac. Neki tetszik, neked nem, és akkor? Szubjektív. Nekem nőként se műköröm, se a szakáll nem tetszik, mégse hisztizek a műkörmös nők és szakállas férfiak miatt.

2021. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
8%

Őnmagában is gusztustalan a műköröm, de főlleg azért, mert az erőltetett direkt ribbanckodás kifejezése.

És egyáltalán, hogy francba nem örűl meg valaki, hogy valami műanyag sszar oda van ragasztva a kezére ?

2021. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
36%

Nekem tetszik bár nem mindegyik például a hegyes nem.

A szakállról meg annyit hogy a csajok imádják :D

2021. okt. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy szakadt csöves akarja már megoldani hordhatok-e műkörmöt (mielőtt szívrohamot kapsz: nekem nincs). Takarodjál borotválkozni és hogy valami újat kipróbálj: ugorj egy tóba, fürödj meg, attól tiszta leszel.
2021. okt. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Megmondani *
2021. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten bejon a szakall, de ez a picsogas amit lerendeztel baromi taszito
2021. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
the 3 genders: férfi, nő, prostituált
2021. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!