Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nem felejtik el a...

A nők miért nem felejtik el a műkörmöt? Senkinek nem állt jól soha. Szakállas pasas is kritizálhat nem?

Figyelt kérdés

Bosszantó hogy a nőknek milyen kikötéseik vannak felénk, néhány férfi meg némán eleget tesz nekik, max egy kis borosta de az is pár napostól nem lehet nagyobb. Meg mi az hogy valakinek nem áll jól egy kisebb szakáll, oké nem esztétikus és nincs is kulturális jelentősége hogy annak lennie kell mindenkin, akin nő, viszont én jobban szeretem magam vele, megnézik, felfigyelnek rá.


Én elhányom magam ha kortól függetlenül egy nőnek műkörme van, gusztustalan, igénytelen, ráadásul érintkezik az elkészítés alatt álló étellel is, amiből enne a franc.

Reszelje lefelé minden nő a saját körmét, és azt fesse, annyi szokást, csinosítást átvettek a prostituáltaktól hogy már az sok.


2021. okt. 15. 21:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Most jobb, hogy elmondtad a véleményedet?
2021. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Sokan meg a szakálltól hányják el magukat 🤷‍♀️ Főleg mikor esznek a szakállas pasik és ott lifegnek a darabkák a szőrben.

Én nem szeretem a férfiakon a szakállat. De a nőkön a műköröm sem tetszik, soha nem rakatnék fel. Praktikus, rövid körmeim vannak.

Nekem kiemeltem fontos a higiénia, és sem a szakállat, sem a műkörmöt nem látom higiénikusnak. Meg szépnek sem.

2021. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Akkor volt először és utoljára műkörmöm, mikor egy barátom vizsgáján voltam modell. Egy nő ismerősömnek sincs műkörme, a többség nem is festi.


Nem tudom hol élsz, de a leírás alapján baromi frusztrált vagy

2021. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
fuuu baazd
2021. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy érintkezik az étellel?😂 Ugye tudod, hogy ugyanúgy tisztán lehet tartani mint a saját körmöt.

Sok nőnek gyenge vagy nem szép a körme, így szebbnek érzi. Magának készítetti, nem neked. Tudom, meglepő!


A szakállad senkit sem érdekel. Preferencia kérdése, Nincs valami alap gyűlölet a szakállas férfiak felé, vannak a nők akik erre buknak. Keress olyat, akinek ez bejön és még műkörme sincs és akkor mindenki azt csinálhat amit szeretne és úgy lehet,ahogy jól érzi magát.

2021. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
A sírás nem áll jól a férfiaknak. Tudtad?
2021. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű a képlet, nem neked akarnak megfelelni és azt viselnek magukon, amit egymás között szépnek tartanak. Ennyi.


És ezt úgy írom, hogy sosem volt műkörmöm. Nem azért, mert nem tetszik, hanem mert zavar, ahogy kopog a billentyűzetemen. Ugyanilyen okból adódóan nem hordok karkötőt sem. De magasról szarok arra, ha egy random férfinek ez nem tetszik. Nekem sem tetszik sokminden másokon és másokban, elkerülöm őket.

2021. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a saját köröm a legjobb, HA megnyerted a genetikai lottót, és alapból szép formájú, erős körmeid vannak.


Ha vékonyak, folyton töredeznek, mint az enyémek, akkor megette a fene. Igen, próbáltam változtatni az étrenden, szedtem rá vitamint, kentem rá "erősítő" lakkot, de egyik sem segített. Úgyhogy a műköröm viselése mellett döntöttem - elegáns, szolid körmöket szoktam választani, szerintem szépek, és végre nem úgy néz ki a kezem, mint egy óvodás kisfiúnak.

2021. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hirtelen senki nem ismeri a műkörmöt, fura :)
2021. okt. 15. 22:17
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem tetszik a feleségem műkörme. Szolíd és mindig szép. Ellenben a sajátjával ami folyamatosan beszakadt és letört neki és mindig szenvedett tőle.


De mekkora mázli,hogy egy nő sem akar neked tetszeni!

2021. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!