Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed Sebestyén...

Mi a véleményed Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés

A rádióban sokszor nagyon bunkó és sértő megnyilvánulásai vannak, mégis rengetegen szeretik.


Neked mi a véleményed róla?



2021. szept. 4. 11:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#2: Nagyon jól megfogalmaztad. Nekem is sokszor feltűnik, hogy aki csendesebb, nem olyan beszédes játékos, azzal máshogy viselkedik, vagy aki nem nagyon érdekli, azt hamar lerázza.

Nem tetszik, mikor leszólja az olyan embereket, akik szegényebbek, vagy kisebb autójuk van. Bár lehet ez egy szerep nála csak, amit hoznia kell reggel.

Az sem szimpatikus, hogy mikor Feri vagy Jani mesélne valamit, akkor vagy oda se figyel rájuk, vagy direkt a szavukba vág.

Sokszor rá akarja erőltetni mindenkire a véleményét.

Kitelepülésen sem gyakran megy ki az emberek közé. Láttam én is ezt az egyiken, mégis imádja őt a többség.

2021. szept. 4. 13:40
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Regen neztem csak tevet, akkor is csak azt amiben o volt a musorvezeto, egy perc es nyersz meg ezek. En ott birtam, lehet azert mert kicsi voltam, es nem tunt fel hogy amugy burkoltan nagyon bunko es nagyképű, de en birom a humorát. :D (amig masokat alaz vele, es nem engem) Illetve mostanaban lattam rola ilyen regi videokat, 90es meg 2000es evekbelieket, ahol ment az utcan es kerdezgetett emberektől, na ott kemenyen bszogatott mindenkit:D
2021. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Rossz, mert egy tök gonoszkodó ember.
2021. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyi, hogy mindig ugy beszelt, mintha valadek lenne az orraban, es ez undorit.
2021. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
30%
Megvetem, mert abból éldegél - még pedig nem is rosszul, - hogy másokon élcelődve vihorászik non-stop, mint egy csimpánz. Valójában egy kisstílű, semmiből - mások hátán - felkapaszkodott, intrikus, önimádó senki.
2021. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bunkó.
2021. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
olyan, mint egy bunkó tinisrác. a Balázsék című műsoruk sztem minden idők egyik legrosszabb reggeli műsora: mintha 3 szefós vihorászna a semmin, de gondolom, proliknak bejön.
2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Irritál, ahogy vihog meg hahotázik állandóan..
2022. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!