Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedülálló férfiak! mennyi...

Egyedülálló férfiak! mennyi %-ban valljátok incelnek magatokat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 11:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Akkor te volcel voltál (csak hogy még egy hülye angol rövidítést idehozzunk a kérdés alá :D).
2021. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11: Tanultam ma is valamit, köszönöm!!! 😊


Akkor sorry ha nem voltam világos, ez már tényleg fedi a valóságot. :)

(urban dictionary-ben azért rácsekkoltam 😅)

2021. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 moozygoo ***** válasza:

Na lássuk, wikipédia téged választalak:


"Az Incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkultúra tagja, akik úgy definiálják magukat, hogy vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni."

Hát ez sajnos telibetalált, csak két barátnőm volt az se sokáig, most sincs épp.


"Az incel fórumokon folytatott megbeszéléseket gyakran neheztelés, nőgyűlölet, mizantrópia (embergyűlölet), önsajnálat és önutálat, rasszizmus, a szexre való jogosultság érzése és a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása jellemzi."

Ez olyan 5%-ban igaz, romákat nem csípem, de ennek az oka a rengeteg negatív tapasztalat.

Nőket nem gyűlölöm, embereket se, önsajnálat meg önutálat talán régebben volt, most inkább önbizalom hiánynak titulálnám. Szexre való jogusultság hát ezt elképzelni se tudom hogyan kéne értelmezni, az utolsó szintén egy nagy hülyeség.


"Az incelek többnyire férfiak és heteroszexuálisok, és sok forrás szerint az incelek túlnyomórészt fehérek."

Hát fehér hetero férfi vagyok, úgyhogy ez telibe.


Akkor ez most olyan 70% kb ?

2021. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyakorin sosem fog ez a kérdés tisztázódni, az itteni válaszokból legalábbis sosem lesz hiteles válasz a kérdésre
2021. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!