Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, miért szemeteltek?

Emberek, miért szemeteltek?

Figyelt kérdés

Tele az erdő, a mező, a folyópart, a parkok, minden..

MIÉRT? Így jobban tetszik? Valaki meg tudná indokolni? Itt anonim maradhat, és mi már nagyon kíváncsiak vagyunk.

Akinek NEM inge, Ne vegye...



2021. aug. 8. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert gonoszak.
2021. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, annyi ilyen tróger, mocsok ember van. Annyira nehéz magadnál tartani azt a szemetet amíg találsz egy kukát, amibe kidobhatod? Nem, inkább dobd csak el, hagy egyék meg a szerencsétlen állatok.
2021. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen kuka sincs egyebkent. Ez nem kifogás, en is mindig magamnal tartom, amig kukahoz erek, de van aki lusta, es egyszerubbnek látja rogton eldobni. Ha tobb kuka lenne szerintem azzal azert egy bizonyos százalékát a szemeteloknek lehetne motiválni, hogy nem kell kukát keresgelni, hanem mindenhol van. De sajnos mar olyat is lattam, hogy a padon ült a pali, szovszerint mellette ott volt a kuka, es inkabb a padon hagyta a soros üveget (nem volt reszeg) Nem tudom ezeknek mi megy végbe a fejükbe, de belenyomnam a szájába az üveget ilyen incidens utan.
2021. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Most voltam dél olaszban. Na ott tele van, ami itthon van az ahhoz képest pl. 0.

De persze nagyon elkeserítő. Szörnyű milyen leszarom igénytelen emberek vannak.

Szerintem bőven van annyi kuka, hogy ennyi szemét se legyen, több kuka persze jobb lenne, de az sem változtatna ilyen gyökér embereken.

Nehéz meglátni, hogy ki az aki szemetel, de olyan mocsok nagy büntetést kéne adni nekik, hogy a többinek is elmenjen ettől a kedve.

2021. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert flegmák.
2021. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A büntetéssel egyetértenék. Teremtődne egy csomó munkahely, az állam behajtana rengeteg pénzt, közben megtisztulna az ország, mindenki jobban odafigyelne. Miért nem lehet ezt megcsinálni??

Kamerák, természetőrök. Svájcban a helyiek sem mernek nagyon kirúgni a hámból (gyorshajtás, tilosban parkolás, szemetelés, illegális cuccok), mert olyan büntetést kapnak, hogy az unokáik is nyöghetik.

Itt gondolom egyes közteresek, rendőrök, politikusok is szemetelnek, így mit lehet várni..

Kiskoromban a buszmegállóban megjegyeztem, miközben egy fazon eldobott egy csikket, hogy Angliában xxx font büntetés járna ezért. Felvette és bedobta a kukába..vmi 10-15 lehettem. Lehet most mehetnék a szájsebészetre, ha ki merném nyitni a számat.

2021. aug. 8. 14:48
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
3as "Sok helyen kuka sincs egyebkent" de odáig csak elvitte valahogyan . 4es "Most voltam dél olaszban." azok olyanok mint a cigányok . 6os "Lehet most mehetnék a szájsebészetre" igen én már kérdeztem fehér és barna hordától is miért szemetelnek fehér az csak pofázott barnák meg megtették amit megkíván a hírük
2021. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan helyek, ahol vannak kukák, de nagyon ritkán ürítik. Az erdő közepére nem mindenhol megy be a kukásautó, meg más se nagyon azért, hogy a szemetet elvigye. Sokan úgy gondolkoznak, hogy ha más lerakja a kuka mellé a szemetet (mert a kukába már nem fér) akkor ő sem fogja magával vinni. Ennek az az eredménye, hogy a kukából már folyik ki a szemét.


A büntetés lenne a megoldás. Ha valakit egyszer megbüntetnek szemetelésért, akkor a következő alkalommal már kisebb eséllyel fogja eldobni a szemetet.

2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szoktam szemetelni, mindig elviszem egy kukáig🤷‍♂️

Mondjuk kiskoromban szerintem kb az elenkezőjét tanították, vagyis inkább láttam a szüleimtől. Akkor jöttem rá hogy ez nem helyes, mikor kb 10 évesen bicikliztem az anyukámmal, megálltunk mert szomjas voltam. A flakonból elfogyott az innivaló és nem adtam oda anyukámnak hogy eltegye a táskájába, hanem mondta hogy hajítsam el🤦‍♂️ Én eldobtam és a mellettünk elbicikliző nő odaszólt, hogy "Szép dologra tanítod", rosszaló tekintettel.... Azóta sose szemetelek.

2021. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak találgathatjuk, mert szerintem, aki ilyen primítiv, hogy csak úgy gátlástalanúl szemetel, az nem írogat olvasgat ilyen forumokon. Gondolom általában olyan ostoba szociópata életet élnek, alkoholisták, drogosok, elmebetegek, hogy ilyen finomságok számukra nem léteznek, hogy nem szemetelek az erdőben, mert tekintettel vagyok az emberekre, állatokra, a társadalomra. Szóval szerintem olyan alacsony szintű életet élnek, hogy kisebb gondjuk is nagyobb annál, minthogy ilyen semmiségekkel tudjanak, akarjanak, képesek legyenek törödni.

Persze azért itt a gyakorin mégicsak nagyon sok pritív barom van, lehet hogy némelyik megtudná mondani miért szemetel.

2021. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!