Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban unalmas lennék?

Valóban unalmas lennék?

Figyelt kérdés
A barátaim azt mondták hogy unalmas vagyok. Ez nagyon megérintett mert még senkitől nem halottam és utálom untatni az embereket. Pedig én teljesen átlagosnak hiszem magam. Nem beszélek túl sokat de nem is vagyok megkukulva nagy társaságban sem. Szeretek nevetgélni is meg poénkodni. Ezért is nem értem miért mondhatták. Mitől lesz valaki unalmasnak titulálható?

2021. júl. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd meg. Azok tudnak erre válaszolni, akik ezt állították.
2021. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még reggel kérdeztem őket és azóta nem kaptam választ.

Ti mi alapján döntenétek el hogy egy adott személy unalmas vagy sem?

És mitől lesz valaki izgalmas?

Bocsánat a sok kérdésért de nagyon érdekelnek.

2021. júl. 18. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például az az unalmas személy, akit csak 1-2 téma érdekel és semmi máshoz nem ért. Velem például 1000 dologról lehet beszélni, részletesen, elmélyedve. Illetve az, aki nem mozdul ki otthonról. Én imádok menni mindenhova, mindenféle túrára. Aki egyikre se vevő, arra azt mondom, hogy unalmas személy számomra. De nem bántom vele, ő élete, érted. Ha jól érzi magát így, akkor szíve joga. Meg ez csak az én véleményem, más ember biztos máshogy látja ezt.
2021. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a barátaid ha ilyet mondanak!
2021. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos személyekkel én is unalmasan viselkedek. Nme tudom mit mondjak, ha ők mesélnek, akkor nem tudom mit kéne reagálbom, stb.

Másokkal jól el tudok szórakozni. Lehet veled is ez van, hogy nem megfelelőek az emberek akikkel körül vagy véve.

Az us lehet, hogy téged szimplán csak más témák érdekelnek, mint őket, nincs (sok) közös témátok, és ezért mondták.

Az is lehet hogy összevesztetek, és csak a fejedhez vágták.

Sok mibden oka lehet, amennyit leírtál, én ezekre tudok következtetni.

2021. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!