Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dohányzó emberek, nektek...

Dohányzó emberek, nektek szokott olyan lenni, hogy nyáron a 33-38 fokban nem bírtok dohányozni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon fülledt a levegő, akkor nem szoktam rágyújtani, mert fullaszt, és nem is esik jól.
2021. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát en meg ilyet nem hallottam. Nem dohányzom, rosszul vagyok a füstjetol is, de az alattunk lakó az erkélyen sajnos füstöl 40 fokban is... Hozzánk meg dől be a d8str, ha épp nyitva valamelyik ablak...
2021. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. 50fokba is ugyanugy ragyujtok.
2021. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nincs ilyen. Csak mivel alapból a hőséget,a nyarat ki nem állhatom,így nem megyek ki ha nem muszáj.
2021. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Én már nem cigizek, de amíg cigiztem, addig munkanapokon vagy az egyetemen ugyanúgy rágyújtottam mindegy volt, hogy épp hány fok van, de azért előfordult velem is, hogy annyira nem volt levegő vagy annyira égett a testem, hogy nem kívántam meg a cigit.


Most ecigizek, de az nem ugyanolyan, mint a dohányzás, alapjáraton ritka, hogy napközben megkívánjam és van, hogy két hetet is kihagyok.

2021. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

+1 e-cigis 😁 Én naponta szívok belőle, de inkább korán reggel, vagy este.

Nem bírnám már szívni a rendes cigit, de 7 évig szívtam dobozszámra, nyáron is sajnos. Mostmár rosszul vagyok a szagától is. Ismerőseim még mindig dohányoznak, de próbálom kerülni őket addig a pár percig.

Nem is értem, miért nem választja mindenki az e-cigit. 😁 Nagyon hamar átáll rá a szervezet, nem olyan költséges és ártalmas se, és könnyebb csökkenteni, meg leszokni vele.

2021. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
6 Én például azért nem,mert soha nem tudott rá átállni a szervezetem. Semmi köze az igazi cigihez, nem pótolja.
2021. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6, nekem is ez volt, én is kb ugyanaddig szívtam, dobozszámra, de most már én se bírnék a rendes cigire rágyújtani és én is undorodom a szagától. :D A pénzem se megy el, akkor látnak a dohányboltban, ha porlasztót veszek vagy bázist, tehát 2-3 havonta, még meg is jegyzik, hogy milyen ritkán találkozunk. :D
2021. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Tudom,hogy olcsóbb. De nem tudok mit csinálni,ha nem elég nekem. :/
2021. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ilyenkor szivarozni szoktam.
2021. júl. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!