Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmebeteg vagyok, vagy miért...

Elmebeteg vagyok, vagy miért viselkedek így felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

öt percenként nyitogatom a hűtőt, ha senki sem lát akkor négykézláb közlekedek a lépcsőn, üres flakonokba énekelek, wc papír gurigákat húzok a csuklómra, van hogy ugatok a kutyámnak és úgy csinálok mintha kutya lennék, simán nekiállok táncolni (Rángatózni) a ház vagy az udvar közepén, ami a kezemben van azt rendszerint feldobom-elkapom. A lábaimmal pókembert játszva felmászok az ajtók tetejére, gyerekjátékokkal bármeddig eltudok lenni konkrétan, ha mesét nézek a távirányítot nyomkodom és úgy csinálok mintha én irányítanám a szereplőket. 😅

Egyébként társaságban, meg munkában nagyon normálisan, komolyan viselkedek, egy kicsit talán csendesebb is vagyok. Nem tudom miért, de jól érzem így magamat, viszont az utóbbi időben egyre többször gondolom úgy, hogy ezek a dolgok nem normálisak.

Gondolom igazam van? 😅

21/L


2021. júl. 3. 04:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
2021. júl. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát inkább nagyon gyerekes.
2021. júl. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Abban igazad van, hogy ezek nem normális dolgok. De hogy elmebeteg vagy-e, azt csak szakember tudja megállapítani. Szerintem sok ember tesz olyan dolgokat, ha egyedül van, amit társaságban nem tenne. Lehet, hogy csak így vezeted le a feszültséget.
2021. júl. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Lesz még rosszabb is:D
2021. júl. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaaa, azt hozzátenném még azért, hogy durván ADHD-s vagyok. Bár nem tudom, hogy ez felnőtt korban mennyire marad meg.
2021. júl. 3. 05:48
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, dehogy vagy. Amíg ellátod magad, be tudsz járni dolgozni, nem mennek a játékaid a társas kapcsolataid rovására, és nem eszel üvegholmit, addig nincs mi miatt aggódnod. Bolondozz csak, jó szórakozést!
2021. júl. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez elég rosszul hangzik
2021. júl. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

"A lábaimmal pókembert játszva felmászok az ajtók tetejére" - Ezt nem tudom, hogy hogyan képzeljem el.


Amúgy igen, jól gondolod.

2021. júl. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 az ADHD gyakran megmarad felnőttkorra is.
2021. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, mennyire normális, de jófej csaj lehetsz :)
2021. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!