Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kreatívabb lesz tőle valaki...

Kreatívabb lesz tőle valaki ha gyakran füvezni kezd majd abbahagyja? Vagy ameddig szívja?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem baromira egyén függő. Műveszeti egyetemre járok, sok szaktársam használ valamilyen tudatmódosító szert. Én a füvet próbáltam párszor de csak szarul voltam töle mentálisan (azt azért hozzá tenném, hogy hiper érzekeny vagyok szóval lehetett ez is az oka)

Én szín józanul sokkal treapybb dolgokat szoktam látni elalvás elött ( sokkal színesebb projekcióim, kötetlenebb képi asszociációim vanak) mint barmilyen szer használatától. És ez már gyerek korom óta így van. Szóval kössz de nekem nem kellenek drogok ahhoz hogy kreatív lehessek.

2021. júl. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
35%
A fű bizonyítottan rohasztja a pöcs agyadat. Tehát nem kreatívabb, csak egyre hülyébb leszel tőle.
2021. júl. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Klasszikus tévhit. Egy kreatív elme amúgy is "out of the box" működik, azt önmagában már nem érdemes fokozni. A kreativitás nem azt jelenti, hogy "minél borultabb ötleteink vannak, annál jobb". A kreativitásnak csak egy része az ötlet, a vízió, a többi meg szakmai alkotómunka, ahol nem csak az intuíció számít.


A betépéstől persze az ember jobban örül a saját ötleteinek, de ez nem jelenti azt, hogy azok tényleg jobbak is, sőt. A betépett ötletek sokszor olyan asszociációkon alapulnak, amik józanul nem működnek. Akinek meg azért kell füveznie az alkotáshoz, hogy egyáltalán eszébe jusson valami, annak rég rossz.

2021. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
1,5 évig voltam kemény függő. Napi 1-2gramm füvet szívtam, elcseszte a rövidtávú memóriámat, nem volt kedvem élni, és olyan pszichózisom lett, hogy mentőt kellet kihívni, a pszichiátrián kellett kezelni, és azóta is gyógyszereket kell szednem. Ennyit az “ártalmatlan kis növénykéről”...
2021. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos mindent csak mértékkel szabad. Különösen igaz ez a zöld esetében.

Napi 0.1, 0.2 max, vaporizerrel.

Az máris tizede, huszada annyi, mint az 1-2 gramm.

Valamint ha lehet, csak 21 éves kor felett, mert addig az agy fejlődik.

1-2 grammtól már megkattantam volna.

Dallamok, gondolatok, chill, jó beszélgetések.

2021. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
5: nem számolsz a toleranciával. Ha 2-3 hétig elszívsz napi 0.2-t, akkor már kb semmi hatása nem lesz.. és növelheted az adagot, vagy pedig azért szívsz, hogy normális maradj fejben.
2021. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad folyton.
2021. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez tévhit.
2021. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg pénzkidobásnak tartom akár már a napi 2x használatot is. Egyszerűen kevésbé hat a több. Ha meghagyod azt az egy cigit estére, akkor sokkal jobb lesz az egész, és nem vagy egész nap zombi.

Kivéve persze ha valami nagyon komoly fájdalmad van, vagy hasonló.

A neuronok se szeretik a túl sok stimulációt, hozzászoknak. Utána meg hetekig tart, hogy visszarendeződjön a helyzet.

Nem mindegy, hogy egy hónapban 3 g-t, vagy 30-at tolsz.

Az a 3 g szétosztva sokkal jobb hatást vált ki, mint a 30.

2021. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!