Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi Magyarok miért vagyunk...

Mi Magyarok miért vagyunk ennyire rasszisták és gyűlölködők más nemzetek iránt?

Figyelt kérdés

A Magyar-Francia meccsen a szurkolók többsége 90 percen keresztül rasszista megjegyzéseket tett a fekete Francia focistákra. Mutogattak, üvöltözve négereztek stb..


Miért vagyunk ilyenek? Ezzel csak megszégyenítik a Magyar vendégmunkásokat más országokban.


2021. jún. 21. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyunk azok. Viszont a magyar, francia, kisbetűvel írandó.
2021. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Azért hiszed ezt, mert még nem voltál korábban volt gyarmattartó országban...
2021. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Én nem vagyok ilyen, pedig magyar vagyok. Ne általánosíts!


A stadionban huhogók meg szimplán tróger, idióták. Ez az itthoni white trash réteg. Minden országban van ilyen.

2021. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
11 éve erre épül a kormányunk politikája, ezért sajnos ebben nincs semmi meglepő.
2021. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
igaza van a 3asnak. Legtöbben meccsre is csak balhézni mennek. Csak kár hogy ők szerepelnek a tévében és általuk alkotnak véleményt a magyarokról. Ha bármilyen külföldi véleménykutatást megnézel átlagban rasszista, mogorva, búvalbélelt népségnek titulálnak. De ha olyan külföldit kérdezel aki itt lakik az szerint barátságosak vagyunk.
2021. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

"A stadionban huhogók meg szimplán tróger, idióták. Ez az itthoni white trash réteg. Minden országban van ilyen."


Veled se akarok soha találkozni...

2021. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

"Veled se akarok soha találkozni..."


Talán túlélem valahogy ezt a veszteséget.

2021. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
7es, helyes, mert én csak nyerek vele...
2021. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

"Mi Magyarok miért vagyunk ennyire rasszisták és gyűlölködők más nemzetek iránt?"


"Én nem vagyok ilyen, pedig magyar vagyok. Ne általánosíts!"


"Ez az itthoni white trash réteg."


Lol.

2021. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Majd jönnek szerdán a németek, azok szurkolói rendesen visszaszövegelhetnének a mieinknek.

Bírom amikor egy kis csóró nemzet huligánjai verik a mellüket, a nagyanyjukat meg vagonokban hordták hamvasztásra, és ezek állnak neki mutogatni másra...

2021. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!