Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jók a provokatív kérdések?

Mire jók a provokatív kérdések?

Figyelt kérdés

Nem értem az embereket. A nagy oltakozós időszakban tele volt az oldal kapcsolódó kérdésekkel. Miért? Miért ne? Oltás ellenesek? Covid hívők stb.

Most pár napja a homoszexuálisokkal, illetve a törvénnyel kapcsolatosan dobják a kérdéseket, szinte egyik-másikról látszik, hogy ugyanaz az ember tette fel, csak a kérdés tükrét...

Persze a megosztó témák alatt pillanatok alatt egymás torkának ugranak az emberek. De egy sima kérdésnél is, amiről üvölt, hogy kamu, és a válaszok mentén belezavarodik a saját hazugságaiba mennek a civakodások.

Mire jó ez a kérdezőknek? Ülnek a gép előtt és simizik a buksijukat, hogy de kis ügyesek voltak, hát nem összevesztek vadidegenek?

Van akinek ez örömet okoz?



2021. jún. 18. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hatások termelődnek. Energiák. Gondolatok, érzések. Még ha rossz irányba is halad, pl szubjektív önigazolás, akkor is spirituálisan nézve egyre közelebb van a tökéletes formájához, ahogy halad majd előre, széppé lesz.
2021. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem feszkólevezetés. Csupán rezgés terem a valóságba. Sokszor negatív alapú, de intenzív és a miénk, ezért élvezzük.

Nekem nincs negatív alapú, amit én csinálok ez helyett, hasonló, de csak jó dolgot eredményez. Meg én elég nyugodt vagyok, szeretek olvasgatni, reagálgatni csak arra amire érdemes.

2021. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, mint a hatos válaszoló, aki nem egészséges módon használja az általánosítást az életébe, és ezt keveri gyűlölettel, meg nem értéssel, annak akarásának hiányával.
2021. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!