Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jók a provokatív kérdések?

Mire jók a provokatív kérdések?

Figyelt kérdés

Nem értem az embereket. A nagy oltakozós időszakban tele volt az oldal kapcsolódó kérdésekkel. Miért? Miért ne? Oltás ellenesek? Covid hívők stb.

Most pár napja a homoszexuálisokkal, illetve a törvénnyel kapcsolatosan dobják a kérdéseket, szinte egyik-másikról látszik, hogy ugyanaz az ember tette fel, csak a kérdés tükrét...

Persze a megosztó témák alatt pillanatok alatt egymás torkának ugranak az emberek. De egy sima kérdésnél is, amiről üvölt, hogy kamu, és a válaszok mentén belezavarodik a saját hazugságaiba mennek a civakodások.

Mire jó ez a kérdezőknek? Ülnek a gép előtt és simizik a buksijukat, hogy de kis ügyesek voltak, hát nem összevesztek vadidegenek?

Van akinek ez örömet okoz?



2021. jún. 18. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Feszkólevezetés. Nem kell túlgondolni. ;)
2021. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de én ezer más módon le tudom vezetni a feszültséget, anélkül, hogy összeugrasztanék másokat :)
2021. jún. 18. 15:17
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
2: De ez te vagy, más meg más. :) Úgyis csak azokat lehet összeugrasztani, akik amúgy is erre várnak. Ez nekik is feszültséglevezetés.
2021. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy túlkombinálom, de szerintem ezeket tudatosan, érdekből írják ki.

Pl. a mostani "meleges" kérdéseket szerintem LMBTQ-aktivisták.

A Covidos kérdéseket szerintem olyanok, akik politikailag érdekeltek voltak abban, hogy sikertelen legyen a kormány védekezése.

Általában a Politika rovatban sok kérdésről érzem, hogy egyik vagy másik oldal fizetett vagy önkéntes aktivistája írja a provokatív, a tényeket félremagyarázó, nem egyszer direkt hazugságon alapuló kérdéseit.

De provokatív kérdések másutt is vannak. Pl. a gyermektelen nő fölteszi kérdésként a Gyermekvállalás, -nevelés rovatban, hogy mi értelme gyereket vállalni, hisz az csak kolonc az ember nyakán, akadályozza az életét. Itt elég egyértelmű, hogy a gyerekutáló nőben forr az epe és próbálja hergelni a gyerekszerető normálisakat.

Ugyanezt férfi-nő párkapcsolatban: a totálisan sikertelen férfi mindenféle provokatív kérdésekkel bombázza a gyk-t, hogy a nők miért csak a kőgazdag férfiakkal állnak szóba.

Rengeteg sérült lelkű ember itt éli ki magát, ezt meg kell mondani őszintén.

2021. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég nyomorékok az tény. Állítólag a melegekkel van a gond, mégse látok sose olyat hogy ők kötözködnének vagy írnának bármi rosszat a heterókról. Ez csak a heteró férfiak/fiúk mániája. Valamiért megszállottjai a melegeknek :D
2021. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

#5:

Az a gond, hogy a mai melegek ezt szándékosan kivívják maguknak az állandó magamutogatásukkal.

2021. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Homoszexuális és homoszexuális között is van különbség :) Nem szeretem az általánosításokat alapból :(

Én az élni és élni hagyni elvet követem :)

2021. jún. 18. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
6os na ezt magyarázd már el nekem kérlek :D Csak ezt látom itt folyton hogy a melegekkel az a baj hogy mutogatják magukat. De hol? Pesten boában meg tütüben járnak dologzni a melegek vagy mi?:D mit csinálnak ami botrányt keltő?
2021. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Önkielégítést tud végezni a beküldött kérdésre adott válaszok hatására a kérdést beküldő perverz vadember.
2021. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg segít a gondolokodás változtatásán.
2021. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!