Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki még 40+...

Van itt olyan, aki még 40+ éves korban is olyan mint egy nagy gyerek?

Figyelt kérdés

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy van-e még olyan ember a földön mint én, aki baromira unja a felnőtt életet, és a mai napig úgy viselkedik mint egy nagy gyerek, persze ha a helyzet megkívánja tudok komoly lenni de ehh... Még a munkám is olyasmi ami elég komoly amúgy, de valahogy még mindig nem tudtam agymosott lenni. Igaz, magányos farkas tipus vagyok, és szerintem ha nem ilyen lennék hogy magamat is elszórakoztatom ezt nem is lehetne bírni, így egész jó :D


A kérdés lényege csak az, hogy mire számítsak a jövőben, hogy tényleg egyedül halok meg (akkor ez van), vagy lehetséges hogy találok hasonló pajtásokat, esetleg barátnőt ... Oltásokat nem kérek, köszönöm, így is kaptam már kettőt... :D



2021. jún. 16. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
(igaz, én még csak 29 éves vagyok, de nem tervezek életmódot váltani)
2021. jún. 16. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent szamodra hogy gyerek?


Egy nagyon jo tampont az hogy milyen (volt) az ember 16 evesen. Az egy nagyon jo kepet ad hogy kb. milyen lesz felnott korban.


Aztan lenyugszik a gyerek, de a vilagrol alkotott velemenye nagyjabol ugyanaz marad, minimalisan az ut soran szerzett tapasztalat valtoztatja azt meg.

2021. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha el tudod tartani magad, vállalod a tetteidért/mulasztásaidért a felelősséget, akkor nem baj, hogy éretlen és fejletlen maradsz. A te életed, a te választásod!


Ui.1 felnőni csak kívülről tűnik nehéznek, valójában természetes folyamat. Ha nem állsz ellent, valójában szinte magától történik meg.


Ui2, a farkas az egyik leginkább szervezett csoportban élő állat.

2021. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ilyen vagyok én is, de szerintem nem gond, ettől visszük előre a világunkat:).
2021. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 én már elég sok mindent átéltem, egész európát bejártam szinte, sok helyen laktam már, sokféle dolgot csináltam, de valahogy sose változtam meg. Akkor éreztem csak, hogy meg kellene változnom, amikor volt barátnőm, de ez nekem inkább negatív dolog volt, szóval véget is vetettem a dolognak... Ez a baj a nőkkel, hogy mindig meg akarnak változtatni, és olyan aki veled húron pendül, vagyis az én esetemben, szinte nem létező dolog. A volt barátaim is akik régen olyanok voltak mint én, mára már vagy távol vannak, és a saját dolgaikkal vannak elfoglalva, vagy lett párja/családja, és csak azzal van elfoglalva.


De mondjuk azt vettem észre, hogy vannak emberek, akikkel ha "nem foglalkoznak", akkor alkalmazkodnak a körülötte lévő dolgokhoz, amik általában az unalmas felnőttes dolgok. Például volt egy barátom régről, akivel egy jó ideig nem beszéltünk, mert összerúgtuk a port, aztán kibékültünk és éreztem hogy már nem olyan mint régen, de ahogy a régi dolgokat csináltuk, hülye vicces videókat küldözgettünk egymásnak, hülyéskedtünk amikor találkoztunk, szépen lassan visszatért a régi énje. De nem én erőszakoltam rá... Szóval biztos vannak olyanok mint én, akik fogékonyak a dologra, de már elfelejtették ezt az állapotot. És ne mondjátok hogy egy átlag magyar felnőtt olyan hűde boldog és végletekig elégedett az életével, ez azért elárul pár dolgot...

2021. jún. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!