Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mi volt? 😂

Ez mi volt? 😂

Figyelt kérdés
Rámírt egy gyerek a semmiből én meg válaszoltam neki unalmamban, mert miért ne, aztán pont dolgom akadt és baszki arra értem vissza, hogy a gyerek elhordott minden szarnak amiért direkt ignorálom és nem írok neki vissza, aztán le is tiltott én meg csak néztem mint hal a szatyorban, hogy ez mégis mi a pitsa volt? 😂 Pedig tényleg dolgom akadt és ezért nem voltam elérhető, erre bazdmeg így kiakad a semmin. az ilyen mit érez? De most komolyan... tudni szeretném, hogy az ilyen embereknek mi játszódik le a fejükben. Ti tudjátok? :D

2021. máj. 9. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megsértetted az egoját azzal, hogy nem írtál vissza neki.
2021. máj. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Jézusom... :D . Én már meg se lepődök semmin se. Az legalább egy jó pont, hogy képes vagy poénra venni, sokaknak még ez is nehezére esik. Egyébként fogalmam sincs, mi játszódik le a fejében az ilyen embereknek, mivel én nem ilyen vagyok. Én azt se veszem zokon, ha valaki ghostingol (több óra, vagy több nap írkálás után mondjuk). Lehet, hogy valamit nem tartott már okésnak, nem tudott már időt szakítani rám, ellaposodott a párbeszéd, ki tudja. Van ez így néha. Mi akkor vagyunk korrektek, ha ezt elfogadjuk. Ennek ellenére senkit nem bíztatok arra a buta pozitivitásra, hogy "jaj, mindent és mindenkit fogadjunk el", amin tudunk változtassunk, amin meg nem megy, azt meg kezeljük korrektül. A gyerek ezt nem kezelte korrektül, ha napokig nem írsz, még akkor se lenne jogos a részéről a felháborodás. Én is van, hogy ezen az oldalon beszélgetek emberekkel és néha én se írok vissza 3-4 napig, mert eléggé sok dolgom van mostanság (tényleg...). Nem tudom, hány éves volt ez a gyerek, aki rád írt, ha 14 éven aluli, akkor mondhatni elfogadható ez még a részéről, felette már gáz. Nyilván nem akarok rosszat neki, de ilyen hozzáállással remélem, nem lesz egy ideig barátnője...
2021. máj. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Már a gyerekek is...

Atyaég.

2021. máj. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Tele van a világ ilyen elmebetegekkel, ne foglalkozz vele.
2021. máj. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Képtelenek megérteni, hogy nem mindenki a telefonját buzerálja 24/24-ben.
2021. máj. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Te se vagy semmi, hogy erről képes voltál egy kérdést kiírni. 😤
2021. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
#2 annyira sok dolgod azert megse lehet, ha a nagy budos semmirol egy ilyen regeny megirasara van idod.
2021. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
A hülyék köztünk élnek!
2021. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

#7 <- #2


Csak egy jó tanács: Ne ítéld meg az embertársaidat vakon egy 13 soros monológ alapján. Mindenféle rosszindulat nélkül írom ezt neked, mert én nem sértődtem meg rád, nincs mit bizonyítanom és megmagyaráznom feléd, de valaki más, aki esetleg érzelmesebb, vagy kétesebb erkölcsű, az nem biztos, hogy díjazni fogja az ilyesféle ítélkezést.

2021. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!