Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Podcast jellegű hülyeség?

Podcast jellegű hülyeség?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, aki visszahúzódik, és nem szeret másokkal kontaktust tartani. Tegnap találkoztam egy játékban egy sráccal, akivel jól eldumáltam, nem is tudtam hogy 10 évvel majdnem fiatalabb. Belementünk politikából kezdve az egyéb teóriáig, és tettem egy olyan megjegyzést, hogy ez mennyire jó lenne egy podcastben. És úgy döntöttünk, hogy vezetnénk egy közös podcastet, csak én titokban meggondoltam magam, mert kiszállt belőlem aza kis alkohol is, ami akkor a bátorságot adta, és nem tudom hogy mit csináljak. Elég szánalmas ez az egész. Félek az emberektől, mit mondanának, ha feltöltöm. (ma lesz meg), egy celebet fogtunk ki, aki káros a társadalomra, rengeteget lehet róla beszélni, sok a hír is róla. 17 éves srácért most akkor nekem kell vállalnom a felelősséget vagy most mi van? 26F

2021. márc. 28. 07:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Most látom csak a kérdést, azóta mi lett?
2021. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

megesik, hogy az ember hirtelen hangulatában beleugrik olyasmibe, amit jobban átgondolva sosem csinálna. viszont mivel hajlamosak vagyunk a dolgokat túlaggódni, túlagyalni, ez nem is biztos, hogy nagy baj. nem árt az embernek, ha egy kicsit kimozdul a komfort zónájából, kipróbálja, milyen is az, amit soha/ritkán csinál. gyakran még az is ki szokott derülni, hogy nem is annyira rossz a komfort zónán kívül - illetve, hogy találni a komfort zónán kívül is komfort zónát, ezzel szélesedik a komfort zónánk.


én pl. kimondottan utáltam a saját hangomat hallani, nyilvánosság előtt beszélni. elkezdtem felvételeket csinálni, podcastelni és láss csodát, egyre jobban megszoktam a saját hangom, egyre kevésbé zavar, hogy idegenek előtt kell beszélnem.

2021. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!