Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az életére semmi negatív hatással nem volt ebben a 2020-as évben covid, de mindent baját próbálja erre kenni az ismerősei előtt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem volt semmilyen negatív hatással az életemre. Az első hullám alatt (márciusban) váltottam munkahelyet. Féltem, hogy nem fogja beváltani a hozzá fűzött reményeket és vannak is olyan dolgok, amiken bőven lenne mit változtatni, de összességében elégedett vagyok vele.


Szóval hála "istennek" (akiben nem hiszek) munkaügyileg és anyagilag nem volt rám semmilyen hatással, családon belül szerencsére eddig még senki sem volt érintett / vagy tünetmentesen átvészeltük.


Miért kéne minden bajomat erre kenni az ismerősök előtt? Ha valamelyik ismerősömet érintette, akkor nem fogok hazudni csak azért, hogy ne lógjak ki a sorba, legfeljebb nem beszélek róla, hogy én nem vagyok érintett és meghallgatom őket.

2020. dec. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mert magyar emberek vagyunk. Te nem vagy magyar? Én magyar vagyok! Hát panaszkodjunk!
2020. dec. 24. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Magyar vagyok, de nagyon sok "magyar" jellemvonással nem tudok azonosulni.
2020. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ember, akinek ne okozott volna valamilyen hátrányt a vírus. Ha mást nem, akkor azt, hogy kevesebbet találkozik a barátokkal, rokonokkal.
2020. dec. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évek óta nem horgásztam, főleg nem ennyit mint idén tavasszal. :D
2020. dec. 24. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem okozott semmit, sőt jókor jött. Márciusban léptettek elő, jó nagy fizuemeléssel, júliusban lettem egyéni vállalkozó.. és elég szép eredménnyel zártam az idei évet.


Szüleimmel kertszomszédok vagyunk szóval találkozunk így is-úgy is eleget.

2020. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Covid előtt is munkanélküli voltam. Ez nem változott risszabbra... 😐
2020. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező itt csak te panaszkodsz :) A többiek tapasztalatcserét folytatnak a jelen helyzetről általában. Téged meg idegesítenek. Menj inkább a halaidhoz :)
2020. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!