Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesitenek a mindig...

Titeket idegesitenek a mindig energikus es vidam emberek?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok akik ritkan faradnak el es sokat nevetnek

2020. okt. 23. 07:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Kerüld ezeket az embereket, ha fizikális fájdalomként éled meg, hogy nekik van kedvük élni. Az esetek túlnyomó hányadában van választása az embernek - kezdve azzal, hogy egy tudottan remete életvitelű ember nem megy el információs pultba dolgozni... Én például nem bírom az embereket, pontosabban a zsivalygó embercsoportokat magam körül, ezért egy olyan munkakörben ragadtam le, ahol csak korlátozott számú emberrel kell munkakapcsolatot tartanom. És ez jó is így nekem! Azért viszont nem őrlöm magam, mert számos embernek, akiket nem ismerek, teljesen más a mentalitása, mint nekem és amíg nem ártanak nekem, addig ez így is fog maradni.
2020. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ. Azzal semmi bajom nincs, ha valaki ilyen, mindenki más és más, jó lehet valamennyire ilyennek lenni. Viszont a probléma nálam ott kezdődne, ha akaratom ellenére is ezzel az emberrel kellene folyamatosan érintkeznem. Ekkor már kifejezetten irritálna, mivel az emberek egy része nem így működik, hogy mindig vidám és derűlátó, tele energiával. Sajnos volt ilyen emberrel barátságom és engem az idegesített, hogy nem volt képes felfogni a kis pozitív agyacskájával, hogy mindenki más és más, és attól, hogy ő azt szeretné egy szar napom után látni, hogy tele vagyok optimizmussal és nincs szar kedvem, nem fogok tudni változni, vagy jött az érezhetően megjátszott megértésével.

Szóval engem az szokott idegesíteni, mikor akkor is a másik makulátlannak tűnő lelkét kell csodálnom, mikor nyilvánvalóan próbálom kerülni vele az érintkezést. De ez már nem a fenti kategória lenne szimplán, eléggé problémásnak kell ahhoz is lenni, mikor valaki azt hiszi az élet csak fekete vagy csak fehér lehet, és minden rossz, ami kicsit is kifogásolható, és az empátia és tiszteletben tartás fogalma ismeretlen. Én sem mérgezem mások életét azzal, hogy a problémáimat kivetítem a környezetemre, a másik se tegye ugyanezt.

2020. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha természetesen ilyen, akkor egyáltalán nem idegesít. Viszont ha erőlteti, az sokszor nagyon idegesítő, vagy éppenséggel félelmetes. Szerintem csak azok nevetnek komoly szituációkon is, akik erőltetetten "energikusak és vidámak".
2020. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Engemet inkább a besavanyodott, frusztrált, búvalbaszott emberek idegesítenek.
jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!