Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesitenek a mindig...

Titeket idegesitenek a mindig energikus es vidam emberek?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondolok akik ritkan faradnak el es sokat nevetnek

2020. okt. 23. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ.
2020. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Vajon milyen ember lehet az, akit idegesít egy full pozitív és energikus ember? 🙄
2020. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Hát, nekem ne röhögjön, ha valami bizalmas dolgot mondok el neki. De amúgy is idegesítő egy idő után. Egyszer voltam ilyen lány és nagyon fárasztó ennek lenni. Csak azért viselkedtem így, hogy szeressenek engem. Ha természetesen árad belőle, akkor se túlozza el. Nekem gyanúsak az ilyenek.
2020. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

2# hidd el nekem, tud ez nagyon "creepy" cucc is lenni, ha valaki állandóan mosolyog mindenen :D de ez ritka eset.

Ha nem léped át a határt, akkor persze, hogy nem zavar. Pozitív emberek kellenek, különösen hazánkban.

2020. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, nálam ez a mindig pozítív, ugribugri emberstílus pont fordítva csapódik le.. nemhogy energiát adnak, inkább csak leveszik az enyémet. Különben is nincs mindig olyan, hogy minden pozitív..(és persze olyan se, hogy mindig minden negatív) erőltetni meg nem értem miért kell a pozitivitást.
2020. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

5-ös vagyok: Meg ha mondasz valami teljesen reális dolgot nekik, akkor is jönnek a szöveggel, hogy “jaj ne legyél már negatív”

Például látom, hogy beborult és megemlítem, hogy szerintem esni fog az eső, erre ők:”most miért kell negatívnak lenni?”

2020. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

#6

Miért jelented ki egyáltalán, hogy szerinted esni fog? Csak az nem látja ezt, aki vak. Sőt, az se biztos, hogy esni fog.

Mi szükségét érzed, hogy ezt közöld? Teljesen felesleges.

2020. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem ilyen volt, többek között ezért is szerettem bele. De aztán rájöttem hogy ez a mindig gondtalan, pozitív típus azzal jár együtt, hogy az összes gondra, problémára megvonja a vállát, hogy felejtsd el és ez párkapcsolatban nemigen előnyös, hiszen ettől semmi nem oldódott meg. Én viszont nagyon elmagányosodtam mellette, mert ha megbántott, azt sosem tudta áérezni, sem komolyan venni, a felelősség meg? Hát arra is vonjuk meg a vállunkat.

Ő így tartotta fenn ezt az örökösen vidám, energikus lényét.


Szóval ő így idegesített, mert szerinte sosem volt semmi baj, de egy barátnak vagy egy sima ismerősnek elférne egy ilyen pozitív ember az életemben.

2020. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak megjátsszák, nem puffogtatják a közhelyeket meg nyomjákle a másik torkán a pozitív energiákat, hanem egyszerűen csak energikus és vidám a személyiségük, akkor nem zavarnak, jó társaság. Inkább ők legyenek körülöttem, mint az állandóan panaszkodó, maguk körül mindenkit lehúzó energiavámpírok és mártírok :)
2020. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretem, ha valaki sokat nyüzsög és hagos. Engem ez nyugtalanít és fáraszt. Tulajdonképpen állandó figyelmet igényel.

Azokkal érzem legjobban magam, akiknél megvan a középút.

2020. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!