Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiút az öngyűlöletből hogyan?

Kiút az öngyűlöletből hogyan?

Figyelt kérdés
Van, akinek sikerült? Mi segített tényleg?

2020. szept. 19. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Keress fel egy pszichológust.
2020. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, mivel van problémád. Nekem például azzal volt bajom, hogy rohadtul el voltam hízva, emiatt utáltam magam, nem volt semmi önbizalmam, az életem emiatt nagyon el volt rontva. Viszont nekem az életmódváltás, sport segített nagyon sokat, szinte egy új ember lettem (mentálisan is).

Ez csak egy példa volt, nem tudom, te mit utálsz magadban, ha leírod akkor tudnánk segíteni konkrétabban is.

2020. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is el vagyok hízva, de nem ez a legnagyobb bajom magammal. Múltbeli rossz döntések, amiket nagyon megbántam és minden nap utálom magam értük.
2020. szept. 19. 11:59
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
És azok a múltbeli rossz döntéseid milyen szinten hatnak ki a mostani életedre? Ha csak simán bánod őket, de amúgy nem igazán van ma belőle semmi hátrányod, akkor csak beletörődni tudsz. Viszont ha kihat a mostani életedre is, akkor írd le, mi a baj.
2020. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Az csak egy választás volt. Szerinted megtudod változtatni azzal hogy a jelen pillanatban fenntartod ítéletekkel magad, magaddal szemben? mi lenne, ha máshogy néznél rá a múltra? hálás lennél minden egyes választásodért és nem rosszá tenni magad. Aztán válasz valami újat mostantól amerre szeretnél tartani.
2020. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem kell ehhez pszichológus. Kamaszkorban szinte mindenki átesik ezen.
2020. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos már rég nem vagyok kamaszkorban.

Az akkori döntéseimnek közvetlenül nem sok hatása van a mostani életemre, de másoknak sokat ártottam velük. Önző voltam.

2020. szept. 19. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kowalski számai jók erre.
2020. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Önismeret. Azért utálod magad, mert félreismered magad. Félre identizálod magad.
2020. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!