Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önbizalomtól pusztán a...

Az önbizalomtól pusztán a kétségek választanak el?

Figyelt kérdés
Ha nem lennének olyan gondolataink, hogy "gáz vagyok", "nem vagyok elég jó", "csúnya vagyok, senki sem tudna szeretni", akkor magabiztosak lennénk?

2020. aug. 24. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el, nagyon sok áldást lehet nyerni belőle:


[link]


Te is értékes vagy:) Jó olvasást..

2020. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, az általános magabiztosság nem csupán annyiból áll, hogy szépnek születsz, vagy hogy van affinításod egy X dologhoz. Az neveltetésedtől, az agyi kémiádtól a karrieredig rengeteg sok dolog befolyásolja.


Az, hogy én elhitetem magammal, hogy jól nézek ki az egyetlen egy kritériumhoz gyógyír az önkép összességében.

2020. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, sajna nem.
2020. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Az önbizalom nem holmi égi áldás, és em hullik az öledbe. Tenni kell érte. Pl eltervezni és véghez vinni dolgokat, majd konstatálni a sikert. Látni, hogy képes voltál rá. Látni, hogy ha valakiben, magadban aztán bízhatsz!
2020. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!