Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez még az egészséges önbizalom...

Ez még az egészséges önbizalom keretein belül van?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel kapcsolatban nem tudom nem észrevenni, hogy bármilyen témáról folyik a beszélgetés, neki valahogy mindig sikerül beleszőnie a mondanivalójába, hogy "mert ő annyira jó nő", mert ő tudja, hogy milyen szép, hogy őt mindenki mennyire szereti stb. Sokszor ragozza, hogy mások miket mondanak róla pl, hogy mennyire elámultak a szépségén, meg azon, hogy milyen intellektuális stb. Tudnám még folytatni, de elég egyértelmű. Kicsit néha már zavaró ez, mert tényleg MINDENHEZ kapcsolódóan van minimum egy-két ilyen megszólalása. Nem mondom, hogy nem szép, hogy nem okos, mert az, de ez kicsit unszimpatikussá teszi. Vagy ez még az egészséges önbizalomhoz tartozik és csak én vagyok ilyen, akinek ez nem fekszik?

2020. aug. 22. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2020. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Önimádó. Engem taszít az ilyen felszínesség, ami a külsőben nyilvánul meg, mert sajnos a tapasztalataim az ilyen emberekkel kapcsolatban kivétel nélkül az, hogy üres belül az illető.
2020. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen embert, csak ő még nem is jó nő. De rászoktam hagyni, had higgye.
2020. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Messze nem.
2020. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!