Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknak autó miért kell?

Férfiaknak autó miért kell?

Figyelt kérdés

Ha nincsen, mit éreztek? Félelem, önbizalomhiány?


Miért gondoljátok, hogy a nőnek állandó kényelem kell, és ha busszal vagy vonattal viszitek akkor nem fogtok tetszeni neki?


Mikor törtetek meg lelkileg és vettétek meg az első autót?



2020. aug. 1. 14:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Plusz egyetlen autóutaddal annyi szennyező anyagot tolsz bele a levegőbe mint ugyanannyi idő alatt 100 másik ember aki gyalog, biciklivel, vonattal vagy fogaskerekűvel közlekedik.
2020. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik a kocsi, - ezek szerint nem is vagyok férfi. Bocs, hogy élek!
2020. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

"Mikor törtetek meg lelkileg és vettétek meg az első autót?"


Köszönöm, hogy megnevettettél!

Közel 40 évesen, amikor feleségem terhes lett első gyerekünkkel. Mondta, hogy "most már jó lenne, ha lenne kocsink". Hát lett.

2020. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9-essel értek egyet.


Sosem vennék autót,jogsim sincs.


Számomra érthetetlen,hogyan képesek kiadni emberek esetleg több 10 milliót egy autóra,ami folyamatosan veszít az értékéből.


Ennyi pénzből már lakást lehet venni,ami termeli a pénzt,nem viszi.


Ráadásul amikor valaki beül a volán mögé másokért is felelősséget vállal.

Egy figyelmetlenség,egy fáradt perc tönkreteheti az egész életedet.

2020. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik okból azért kell autó, mert olyan helyen élek és olyan helyen dolgozom, hogy nagyon sok lehetőségtől esnék el, ha nem lenne. Ez eddig a szintiszta finkcionalitása a dolognak.

Ilyen erővel minek ágynemű, hiszen egy plédben is lehet aludni. Minek konyhafelszerelés, hiszen hideg élelmet is lehet enni stb stb. Ahogy egyre több vívmány teszi kényelmesebbé az életet, úgy kortol és nemtől függetlenül élnek is a lehetőségekkel.


Masik: nekem hobbi, tetszik, élmény, élvezet. Mint másnak a festmény vagy a bélyeggyűjtés, úgy nekem pl anno amikor volt egy 911 Carrera, hát még csak szoborszerűen gyönyörködni is jól esett benne. Vezetni meg pláne.

2020. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem kb azóta van autóm, hogy elkezdtem dolgozni. Nem státusz szimbólum és nem is felvágni akarok vele. Kell és kész. Buszoztam eleget. Nem kell alkalmazkodnom és nem utazok másokkal. Kényelmes és oda megyek ahová akarok.
2020. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!