Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknak autó miért kell?

Férfiaknak autó miért kell?

Figyelt kérdés

Ha nincsen, mit éreztek? Félelem, önbizalomhiány?


Miért gondoljátok, hogy a nőnek állandó kényelem kell, és ha busszal vagy vonattal viszitek akkor nem fogtok tetszeni neki?


Mikor törtetek meg lelkileg és vettétek meg az első autót?



2020. aug. 1. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért, amiért a régieknek a ló.
2020. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


De nőknek valamiért kevésbé kell. Miért?

2020. aug. 1. 14:04
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
A nőknek más a státusz szimbólum. Náluk a cipő, ruha, táskák, ékszerek....Kevés nő van, aki ezeknek ellent tud állni.
2020. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Férfiaknak sem feltétlenül kell, csak a férfiaknál jobban elvárja a társadalom. És nem önbizalomhiányt vagy hasonlókat okoz a dolog, hanem egyszerűen erre van igény.

Pl. az egyik haverom sokáig nem tudott becsajozni, pedig próbálkozott. Aztán vett egy elég pofás kocsit és 1 hónap múlva lett csaja. Pedig, ő semmit sem változott.

Amikor volt egy ismerkedősebb időszakom, akkor átlag 10 csajból 2-3 első kérdései között ott volt, hogy van-e kocsim.

2020. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
18 évesen vettem autót, azért, hogy be tudjak járni a munkahelyemre ahova nincs tömegközlekedés.. (ipari park, nincs buszjárat.. legközelebbi buszmegálló 25 perc séta.)
2020. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4


Szerintem mondhattad volna hogy persze, sőt neked is veszek ajándékba milyet kérsz?


Aztán veszel neki egy Matchbox kocsit. XD

2020. aug. 1. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A #3-as mondja jól a csajoknál más jelenti a menőt a tutit és azt aminek meg kell lennie.
2020. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
2: Én nő vagyok, és jobban kell az autó, mint egy táska (egyetlen válltáskám van, meg pár hátizsák) vagy egy cipő. :D És ha vezetek, mindig olyan cuccokba öltözöm, amikben kényelmes vezetni. Egyébként is az egyik legjobb dolog a világon a vezetés, főleg manuális váltós autóval. Szerintem a férfiak egy jelentős része is imád vezetni, és nem elsődlegesen a csajozás miatt vesz autót. Illetve a legtöbben meg azért vesznek autót, hogy időt spóroljanak és nagyobb távokra is könnyedén el tudjanak menni. A nőknek is, ha nincs saját autójuk, ezért fontos, hogy legalább a kiszemelt férfinak legyen.
2020. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem pl. nincs autóm, nem is volt és nem is lesz. Büdös, tök fölöslegesen elvisz egy csomó pénzt amit egyébként nyaralásra is el lehet költetni. Sohasem tudhatom mikor rohan szembe velem egy bedrogozott, félidióta diszkótöltelék aki úgy okoz halálos balesetet hogy közben azt sem tudja hol van... Nagyváros kellős közepén lakok, ott van minden egyetlen karnyújtásnyira ha meg nem akkor tökéletesen megfelel a metró vagy a villamos. Ahová vonattal vagy repülővel nem lehet közvetlenül eljutni oda nem is kell elmenni mert nincs ott semmi érdekes. A 4-es 6-os villamoson annyi részeg, totál értelmes, normális egyetemista csajt lehet összeszedni egyetlen szombat éjszaka alatt amennyi sok is egy egész életre. Vagyis inkább Ők szednek össze másokat, mert mostanában ez a divat és jól is van ez így! Sőt, reggelente, tanítási napokon fél nyolc körül azoknál még jobbakkal is össze lehet jönni, pláne ha van a zsebedben egy becsomagolt tízórai szendvics és azt váratlanul átnyújtod... 😀😋 Annak a csajnak akinek egy randin az autó az első kérdése meglehetősen szegényes lelkivilága lehet, valószínűleg nem kicsit alulmaradott is a társaihoz képest. 🤷‍♂️🤦‍♂️ Ha az autó neki a legfontosabb akkor miért férfival akar randizni, miért nem inkább egy autóval? 🤷‍♂️🙀 Eriggyen és vizsgázzon le vezetésből aztán autókázhat amennyit csak akar, bár félek ez az a nőtípus akinek soha nem adnának jogosítványt a kezébe...
2020. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6: Az ilyen lányoknál elkezdtem fordítva is feltenni a kérdéseiket, nem tetszett nekik... :D


Amúgy a #4-es válaszom miért lett ennyire lepontozva? Oké, hogy tele van az oldal férfigyűlölő, frusztrált nőkkel, de ennyire?

2020. aug. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!