Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi válthatta ki az őrült...

Mi válthatta ki az őrült elmebeteget belőlem?

Figyelt kérdés

Úgy elkezdtem dühöngeni, mint aki egy elmebeteg lenne és az elmegyógyintézetben kéne kezelni. Csapkodtam, üvöltöttem, sírtam, rikácsoltam, minden bajom volt.

Lényegében hazaértem 5 óra vonatozás után, megkerültem a fél országot. Majd mikor hazaértem teljesen ki volt merülve és mivel semmit nem ettem és semmit sem ittam, nagyon szomjas és éhes voltam, ebédeltem egy nagyot, majd pedig számítógépezni akartam (kemény függő vagyok) aztán annyit láttam, hogy anyám kiporszívózott a gép körül és a monitor HDMI kábelét kiszívta a gépből, vagy nemtudom hogy esett ki, erre mintha teljesen elment volna az eszem, üvöltöttem vele, k*rvaanyáztam vele (a beteg anyja miatt magára vette), tényleg nem álltam messze attól hogy sz*rrá verjem vagy kihívják a rendőröket a szomszédok a panelban, olyan hangosan üvöltöztem és káromkodtam, hiába próbáltam visszadugni a hdmi kábelt, azt nem tudtam hogy bekapcsolt állapotban nem fog előjönni a kép (3 éve informatikus egyetemre járok és emiatt elég kellemetlenül és depressziósan éreztem magam). Majd végül felhívtam egy informatikus ismerősömet, aki segített, be is kapcsolt a gép rendesen, de olyannyira elkezdtem lüktetni, hogy összeestem az ágyam felett és 2 órát aludtam, most keltem konkrétan. Mivel anya alszik nem tudok bocsánatot kérni, de az nem én voltam aki kijött belőlem. Mi válthat ki az emberből ilyet? 20/f



2020. júl. 26. 22:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%

Tulterhelt lett az idegrendszered.


Idegekre kellene szedned pl Omega vitamint es neked kimondottam ügyelni kene arra mindig hogy eleget aludj.

2020. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!