Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi válthatta ki az őrült...

Mi válthatta ki az őrült elmebeteget belőlem?

Figyelt kérdés

Úgy elkezdtem dühöngeni, mint aki egy elmebeteg lenne és az elmegyógyintézetben kéne kezelni. Csapkodtam, üvöltöttem, sírtam, rikácsoltam, minden bajom volt.

Lényegében hazaértem 5 óra vonatozás után, megkerültem a fél országot. Majd mikor hazaértem teljesen ki volt merülve és mivel semmit nem ettem és semmit sem ittam, nagyon szomjas és éhes voltam, ebédeltem egy nagyot, majd pedig számítógépezni akartam (kemény függő vagyok) aztán annyit láttam, hogy anyám kiporszívózott a gép körül és a monitor HDMI kábelét kiszívta a gépből, vagy nemtudom hogy esett ki, erre mintha teljesen elment volna az eszem, üvöltöttem vele, k*rvaanyáztam vele (a beteg anyja miatt magára vette), tényleg nem álltam messze attól hogy sz*rrá verjem vagy kihívják a rendőröket a szomszédok a panelban, olyan hangosan üvöltöztem és káromkodtam, hiába próbáltam visszadugni a hdmi kábelt, azt nem tudtam hogy bekapcsolt állapotban nem fog előjönni a kép (3 éve informatikus egyetemre járok és emiatt elég kellemetlenül és depressziósan éreztem magam). Majd végül felhívtam egy informatikus ismerősömet, aki segített, be is kapcsolt a gép rendesen, de olyannyira elkezdtem lüktetni, hogy összeestem az ágyam felett és 2 órát aludtam, most keltem konkrétan. Mivel anya alszik nem tudok bocsánatot kérni, de az nem én voltam aki kijött belőlem. Mi válthat ki az emberből ilyet? 20/f



2020. júl. 26. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi, mi?

Te írtad, hogy keményen számítógép függő vagy. Az. Elvonási tünet.

Vagy csak szimplán egy elmebeteg állat vagy.

2020. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés annyi, hogy a függőség, a fáradtság, az étel-italhiány sok ideig, a stressz, elme-idegbetegség vagy esetleg ezeknek kombinációja okozhatta?
2020. júl. 26. 22:29
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Ez amúgy kamukérdés?

Mert ha nem, akkor sürgősen kezeltesd magad. Legalább belátásod van a debil viselkedésedről, de önmagában ez nem elég, ha nem kéred hozzá szakember segítségét.


Ha csak trollkodsz, akkor szép estét.

2020. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz amúgy, ez kezeltetésnek számít? Kb 2 hónapja, igaz még semmi nagyobb változás nem történt.
2020. júl. 26. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát annak kéne számítson...

Akkor legközelebb számolj be neki erről a dührohamról.

2020. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. júl. 26. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván közre játszott az, hogy minden egyéb gondod volt.

De szerintem elsősorban az volt az oka, hogy nem jutottál a géphez.


Próbáltad magad leszoktatni a gépezésről, készíts valamilyen táblázatot, hogy mikor, hány órát, milyen célra használod a gépet.


Mindenképpen említsd meg a dokinak, hátha valami szakorvosi módszert is tud ajánlani.

2020. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mégis mi mást csináljak egy paneldzsungel közepén kisvárosban, ahol az égvilágon nincs, a gépen kívül. Egyszerűen ez az ami 12 éves korom óta minden szabadidőmet kiteszi. Ha nincs iskola, tehát szombat-vasárnap, ünnepnapok, nyári szünet az nálam úgy néz ki, hogy délután 1-kor felkelek, beülök a gép elé éééés.... Hajnali 3-ig nyomom, majd elalszom, ismétlés funkció bekapcsol. Júniustól Augusztusig. Diákmunka meg nincs, május óta jelentkezek minden nap egyre, már 150 km-es környezetben minden munkára, egyre se vettek fel azóta. Pedig május óta ha 60 munkára nem, akkor egyre sem jelentkeztem, jártam utána, vagy hívogattam diákszövetkezetet, bementem hozzájuk, de semmi. Mindenhol elküldtem mert tele vannak. legyen az McDonalds, KFC, vagy Tesco, esetleg valami informatikus állás.
2020. júl. 26. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha demotivált vagy, és te sem igazán akarod a változást, az könnyen rányomhatja a bélyegét tudatalatt is minden tevékenységedre. Mennyit foglalkoztál pl. az önéletrajzoddal, hogyan kommunikáltál a munkaközvetítővel, stb. ?

Továbbá, milyenek a képességeid? Kommunikációs skillek? Milyen az alkatod? Vékony, átlag, sovány? Fizikai munkára én egy 50 kilós srácot pl. tuti nem vennék fel.


Sportolsz?

2020. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem sportolok semmit, soha sem sportoltam, 3 napot voltam korona előtt februárban kondizni.

Az önéletrajzomat folyamatosan fejlesztettem, próbáltam a lehető legtökéletesebbre csinálni szülői segítséggel. Teljesen rendben kommunikáltam, azzal nem volt baj. Egyszerűen helyben 1500 jelentkezőre van 80 hely össz-vissz, de amióta Budapesten is próbálkozom, ott már nem tudom miért nem vesznek fel, van ahol azt mondják "hogyha X településen laksz, akkor X településen vállalj munkát, ne vedd el a pesti diákoktól a munkát. Ott nincs munka? Pech"

130 kilós, kövér de magas ember, kommunikáció relatíve jó.

2020. júl. 26. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!