Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen nyíltabb és...

Hogyan legyen nyíltabb és barátságosabb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig a szüleim itthon tartottak azért hogy ne legyek olyan mint a többi korombeli (drogozás, ivás, sz#x, stb.)

Már egyre sűrűbben mondják hogy menjek, szerezzek barátokat, ismerkedjek stb. mert megbíznak bennem és szükségem van egy kis kikapcsolódásra Viszont az a baj velem hogy eléggé nehezen nyílok meg másoknak. Alig birok megszólalni vagy hülyeségeket beszélek ha valakivel elkezdek beszélgetni. Nem is tudom hogy hogyan fogjak bele. Persze igen jó lenne ha több barátom lenne, de alig akarok mozdulni itthonrol. Eddig egyáltalán nem éreztem azt hogy ismerkednem kellene, de amióta az egyetlen legjobb barátnőm tojik a fejemre, hazudozik, a hibáimat látja bennem, és akkor keres amikor bajban van, es nem olyan a kapcsolatunk mar mint régebben (persze taláokozni sem bírunk mert ő a többi barátjával megy bulizni, inni meg ide oda... engem pedig buliba nem engednek és olyan rossz látni amikor küldi hogy milyen jól érzi magát én pedig fekszek az ágyamban)

Ti mit tanácsoltok? Hogyan kezdjek bele?



2020. júl. 7. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barinőt én kirúgnám helyedben...mi vagy te, ingyenes segélyszolgálat???


Iratkozz be tánctanfolyamra, fotótanfolyamra, smink...stb vagy valamire, ami érdekel, ha már a piás társaságot kerülnéd.

2020. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem is túlféltettek anno a szüleim, aztán 17 felé közelítve napi rendszerességgel kaptam, hogy nincsenek barátaim, nem csinálok semmit sem.. (ami persze nem volt igaz, mert barátok voltak, csak ritkán jártunk el bárhova is)

Nekem az segített, hogy újra sportolni kezdtem, ott új barátokat szereztem, vezetni járok és itt megismertem egy lányt, aki azóta a legjobb barátnőim közt van :) Edzeni is járok, és ez mind segített nyitottabbá válni, és azóta sokkal több ismerősöm/ barátom van és azt vettem észre, hogy élvezem, jobban is, mint gondoltam volna :)

Szóval átérzem, mert én is ilyen voltam, de lehet ezen változtatni :)

19/L

2020. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!