Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról,amikor...

Mit gondoltok arról,amikor szívet formálnak a kezükkel,és úgy mutatják a szeretetet?

Figyelt kérdés
Giccses ez szerintetek,vagy nem?Nem a szeretet ledegradálása?Vagy aranyos inkább?Nem lenne egyszerűbb szóval kifejezni?Mit gondoltok?

2020. júl. 1. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mókás, kedvelem, jó látni a koreaiaknál.
2020. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ki? Kinek? Hol?

Szoktuk a párommal egymásnak. Természetesen szóban is kifejezzük. De ha pl. elbúcsúzunk és elindulunk más irányba, akkor nem kiabálunk egymás után, hanem inkább mutatunk valami kedveset.

Szerintem aranyos, ha egymásnak szól és nem egy közönségnek. Miért lenne ez degradálás?

2020. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sporteseményeken láttam, szurkolóknak üzentek így.Megköszönték a drukkolást.Vagy ha például valaki nyilatkozott,valamelyik ismert ember üzent az otthon levőknek. Csak néha az embernek olyan érzése van, hogy szóban kifejezőbb lenne. Volt olyan helyzet,hogy mondhatta volna szóban,de inkább ezt a szivet mutatta a két kezével. Elterjedt már,mint a szép napot köszönés.
2020. júl. 1. 12:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy sporteseményen a szurkoló közönség nem feltétlenül hallja, amit a közvetítő csatorna riporterének nyilatkozik a játékot. De azt mindenki látja, ha feléjük fordul és mutat valamit, vagy integet.

Meg nincs ott a játékosnak mikrofon, hogy szóljon a közönséghez.

2020. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos dolog.
2020. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg mikor a riporter interjút készít a játékossal,akkor a tévé nézőknek szoktak így üzenni. Viszont láttam már olyat, hogy megkapta a játékos a mikrofont,és szólhatott a közönséghez. Például kézilabda meccsen,vagy az Év sportolója gálán is láttam már ilyet tévében.
2020. júl. 1. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki.
2020. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
It's cute...:)😀
2020. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa. Sőt, azt is bírom, amikor a koreaiak így "összecsippentik" az ujjukat, és az mini szívecskének néz ki. 😄
2020. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos dolog én bírom ha szívet mutatnak. Az meg a másik része, hogy a másik hogyan érti annak számára mit jelent az más. Mert ha kimondja egyértelmű így nem.
2020. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!