Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lettek ilyen bátrak az...

Mitől lettek ilyen bátrak az általános iskolások?

Figyelt kérdés

Mostonába észrevettem,hogy milyen nagyszájúak és "büszkék" lettek a 2.-6. osztályosok. Egyik nap is mentem barátnőmmel az úton és elment mellettünk egy csapat max. 5.-es kislány és nem köszöntünk és annyira ellettünk átkozva,hogy az borzalom. Nem csak ez az egyedüli eset,húgom is aki jelenleg 7. osztályban van nagyon sokat mesél,hogy mennyire pofátlanok a kissebbek,hogy már szinte te kell bocsánatot kérj,ha véletlen neked ütköznek. Régebben amikor én általánosban voltam még a felsősőktől rendesen féltünk (pedig 7-10 éve volt,nem olyan erős rég).

Kíváncsi vagyok,hogy ez csak nálunk van-e így vagy mások is tapasztaltak ilyent.



2020. jún. 16. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett volna köszönni nekik? Falun laktok? Ott szokás köszönni mindenkinek.
2020. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szimplán helyre tettük őket. Suliban amikor nyolcadikba jártam, volt hogy 3 hetedikes bejött az osztályunkba kötekedni. Kaptak 2 pofont, és onnantól jónapottal köszöntek. Igazgató annyit mondott hogy jól tettük, mivel nem vertük meg őket csak útbaigazítást kaptak.

Csak azoknak amperkodnak, akik hagyják magukat. Viszont ne általánosítsunk. Nem minden hatodikas kretén, csak egy ostoba réteg.

2020. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tabbouleh ***** válasza:
93%

Szerintem a szülőknek a munka miatt nincs annyi idejük foglalkozni a kölykökkel, emiatt nincs a gyerekek életében olyan személy, aki minta lehet nekik+senki sem neveli őket. A korlátlan kockulás is negatívan befolyásolhatja a kisebbek viselkedését. Btw. én is észrevettem, hogy a fiatalabbaknak elég rendesen kinyilt a szájuk. Még én kérek elnézést, amikor beszólnak valami szemétséget..pedig nem vagyok egy vén róka..


16L

2020. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogyan nevelik őket?

Ha sehogy sem akkor nagy az esély hogy ilyenek lesznek.

2020. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem teszik őket helyre a szülők/tanárok
2020. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezen hőbörögtünk 15 éve.
2020. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!