Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mi tart vissza attól...

Téged mi tart vissza attól hogy bármit elérj és valóságot csinálj abból amit megálmodtál?

Figyelt kérdés

Engem a pénz. Lelkileg teljesen rendben vagyok, jó visszaigazolásokat kapok a környezetemtől, tehát minden téren rendben vagyok.


Akármilyen gondomra gondolok mindig az a vége hogy ha lenne pénzem erre vagy arra akkor hopp, máris meg lenne oldva. Digitális számok meg agyba főbe védjelezett papírok, mégis...


Veletek mi a helyzet?



2020. jún. 15. 15:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Húú ahogy nézem nem vagyok egyedül :D itt legalább hallom mástól is, ismeretségi körömben senki sem említette.
2020. jún. 15. 15:45
 12/19 A kérdező kommentje:
Mi a baj az egészségeddel? Elmeséled?
2020. jún. 15. 15:46
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12 Phszihés problémáimra egy kamionnyi mennyiségű gyógyszert szedek emellett tönkre van menve a derekam és a hátam

Hiába vagyok rokkant még egy rokkantmunkahelyre sem vesznek fel hiába jelentkezek már 7-ik éve

2020. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én magam sajnos.
2020. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből kívánok minden jót nektek. Remélem mindenkinek sikerülni fog amit eltervezett. Köszönöm azoknak akik eddig válaszoltak, várom még :)
2020. jún. 15. 16:07
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a félelem. Sok jó ötletem van de nem merek belevágni, a családom is ellenez mindent amikor elmondom. Pl múlt tavasszal kitaláltam hogy kellene venni részvényt, volt örökölt 10 millió forintom. Mostanra alapjáraton 60 millióm lenne ha abba a részvénybe fektetem.

Volt más ötletem is, de mindig csak megálmodom, aztán annyiban hagyom inkább. Amikor hallom a híreket hogy más meggazdagodott belőle, akkor örülök!

2020. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mostanra (+60) megtanultam olyan dolgokat megálmodni, aminek a véghezvitele csak a saját erőfeszítésemen múlik.
2020. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Énmellém mindig kell egy hajcsár, aki úm. noszogat, hogy tegyünk, csináljuk. Tök bizonytalan vagyok magamban, hiába is vannak ötleteim, vágyaim, de nem merek elindulni. Ebben az egészben egy eü.-probléma is beleszól.
2020. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Pénz.

Sajnos nincs anyagi tőkém. Ha lenne, akkor sokkal könnyebben tudnék/merni döntéseket hozni.

2020. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!