Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvetően megbíznak az...

Alapvetően megbíznak az emberek idegenekben/bennetek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre nagyon hamar megnyílnak, kérdés nélkül tudok meg túl személyes dolgokat, egyébként egyetemen is meg most internetes ismerkedésnél, kollegákkal, edzoteremben mindenhol. Mintha mindenki tudatni akarná velem h mi volt a legutobbi heartbreakje. Mások túl bizalmasak vagy en vagyok hideg? 22/L
2020. ápr. 30. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak így neten nyílok meg, élőben esélytelen. Nekem is feltűnt amúgy, de általában hidegen hagy a baromságuk, főleg ha valami proli dolog a téma, pl foci meg ilyenek. Én meg megtartom az életem magamnak, nekem nem kell hogy 80 iq-s emberek beleokoskodjanak, köszönöm szépen.
2020. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bennem jobban megbíznak, mint ahogy én bíznék meg magamban. Simán szétlophattam volna bármelyik ismerősömet és munkahelyemet és senkinek nem tűnt volna fel... Én inkább következetlennek tartom ezt, mint bizalmasnak
2020. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Bennem megbíznak, sokszor mondják el a gondjaikat pl. a diákjaim. Több diákom van, akiről többet tudok, mint a saját szülei. Én egyébként elég bizalmatlan vagyok mások felé.
2020. máj. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!