Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ugy elni, h minden...

Hogy lehet ugy elni, h minden kozossegben megtalalnak az erre hajlamos emberek es velem szemetkednek?

Figyelt kérdés

Mindenhol vannak bunkok, bekepzeltek stb. Viszont most is van egy srac a munkahelyemen aki bar bunkozik sok emberrel, de velem kulonkeppen. Konkretan ugy beszel velem amilyen kedve van. Es mar masok is kezdtek ramszallni. Es ez egyre rosszabb, egyre csunyabbakat es durvabbak mondanak nekem es egyre csicskaztatobbak. Es ugyan ez ment kozep es altalanos iskolaba is. Aki hajlamos volt arra, h masokat piszkaljon az feszt engem nezett ki maganak. Emiatt rengeteg nagyon durva megalaztatas ert es minden este iskolas koromban ugy aludtam el, hogy rengeteg harag es megalazottsag volt bennem. Es ez mindig lejatszodik, barhova megyek. Hagytam mar ott emiatt munkahelyet, de mindenhol megtalalnak. Nem irom le miket mondtak ma is, de nagyon eros volt. Ilyet senkinek nem mondunk. De erdekes, h csak nekem mondjak... Hogy lehet igy elni? Mar eleg regota emiatt tok csendesen beszelek es bar jarok/jartam pszichologushoz mar egy ideje nem sikerul valtozast elerni. A feszultseg pedig no bennem naprol napra. Hogy lehet igy elni? Raadasul meg a kornyezetem visszajelzesei is tok "pozitivak". Idezek parat: "teged kikeszitenenek egy gyarban"

(Mikor tobb fiuval kerultem egy szobaba azt mondta a tanar) "azt hittem az elejen, h teged ott kifognak kesziteni"...


Remek. Kezdem ugy erezni magam, mint Joker a 2018as filmben. Miert van ez? Hogy lehet igy elni? Komolyan mar nem is jarok emberek koze... Minek? Ugyis mindig ez tortenik...


2020. ápr. 30. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez van. Nem tudnál olyan munkahelyre menni, ahol főleg nők vannak? Sokkal jobb dolgod lenne ott. Vagy egy kis létszámú munkahelyre. Ahol egyszerre csak néhány ember dolgozik együtt. És ott is legyen vegyes a társaság, ne ilyen fiús helyre, bunkók közé menj.

amúgy csak egyszer kéne visszaszólnod, összekapnod magad, és kikelve magadból beszólni nekik. Többet nemigen csinálnák. Vagy jelentsd a főnöknek.

2020. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szólj vissza nyugodtan, ne hagyd magad, és próbálj magabiztosabbnak tűnni. Ha hagyod magad, sose állnak le. Kitartást!
2020. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy menj olyan helyre dolgozni, ahol egyedül melózol. Kamionsofőrnek, vonatvezetőnek, villamosvezetőnek vagy valami ilyesmi. Darukezelő. Nyilván nem csak fizikai munkát végezhetsz, nem erre akarok célozni a világért sem, csak gondolom nem egy finom, irodai környezetről van szó, mert ott nem szállnának rá ennyire valakire. Szóval ha nem valószínű, hogy a jövőben lesz egy jobb irodai munkád, akkor olyan munkákat válassz, amiket írtam.
2020. ápr. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél CNC-esztergályos. Állítólag remekül fizet. Igaz, tanulni kell érte, nyilván nem is mindenki alkalmas rá, hogy megtanulja, de miért ne sikerülne?
2020. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Különben azt nem értem, hogy miféle munkahely ez, ahol ennyi idő van beszélgetni? Még ha egy gyárról is van szó, ott is folyamatosan dolgozni kell, sokszor az is meg van szabva, hogy egy óra alatt mennyit kell teljesíteni. Hogy van időtök egyáltalán ilyesmire? Amúgy te csak foglalkozz a munkáddal addig is, amíg nem talász valami jobb helyet, a főnök figyelmét meg hívd fel rá, hogy amíg te dolgozol, a többiek minden marhasággal foglalkoznak, csak a munkával nem.
2020. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam a kecskeméti Mercedes gyárban látogatáson. Bárki mehet, ingyenes, körbevezetik az érdeklődőket. Ott is azok a férfiak, akiknek forrasztás volt a munkájuk, legálábbis úgy tűnt, hogy valami ilyesmit végeznek, totál egyedül dolgoztak. A legközelebbi kollégájuk min. 5, de inkább 10 méterre volt tőlük. Csak meg kell találnod a megfelelő munkahelyet. Lehet, hogy tanulnod kell érte, de nem lehetetlen.
2020. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan rossz alapvetoen, mert itt sok az olyan ember aki nem bantja a masikat. Az arany kb 10% csak akik ilyenek... Ennel jobb mar csak az lenne, ha egyedul dolgoznek. De egyszeruen az a 10% is megtalal. Es ez az ami bosszant. Mindenhol lesznek ilyenek, tudom. De miert engem peceznek ki mindig, sose ertettem... 😅 koszi a tanacsokat egyebkent, jol esett. En nem erek ra beszelgetni igazabol, de igy is megtortenik a dolog.
2020. ápr. 30. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért pécéznek ki mert egy szeencsétlen típus lehetsz. Rádnéznek és látni vélik valamiért hogy bénázol.

Ezen kell javítanod. Kérdezz meg egy jó ismerősödet mi erről a vélemémye, mert csak ő lát élőben.

2020. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!